Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 Büyükler'den mesajı

Giriş Tarihi: 8.5.2016 10:58
3 Büyükler'den Anneler Günü mesajı

, Galatasaray, Beşiktaş kulüpleri ile Türkiye Basketbol Federasyonu, dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı.

Anneler Günü dolayısıyla , Galatasaray, Beşiktaş kulüpleri ile Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) kutlama mesajları yayımladı.

FENERBAHÇE

Kulübünün internet sitesindeki mesajda "Sonsuz sevgi ve saygı duyduğumuz annelerimiz, bu dünyadaki en büyük şansımız ve destekçilerimiz. Bu anlamlı günde bize hayat veren saygıdeğer annelerimizin 'nü kutlar, tüm annelere en iyi dileklerimizi sunarız." ifadeleri yer aldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise ayrıca yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

"Koşulsuz sevgileri, engin hoşgörüleri ve ölçülemez fedakarlıklarıyla her zaman yanımızda olan, bize destek veren kıymetli annelerimizin 'nü saygı ve sevgi ile kutlarım. Bir gün değil, her gün kutlanması gereken bugünde dileğim, varlığınızın hiçbir zaman eksik olmaması."

GALATASARAY

Galatasaray Kulübünün resmi twitter hesabından yayımlanan mesajda da "Dünyanın en değerli varlığı, koşulsuz sevginin karşılığı annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyoruz." denildi.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinden yayımlanan mesajda başkan Fikret Orman, anneliğin kutsal ve yüce bir makam olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Annelerimize özel olarak kabul edilen sadece bugün değil, her gün onların bizler için yaptıkları fedakarlıkları hatırlamalı ve annelerimize hak ettikleri değeri vermeliyiz. Değerli Beşiktaşlı anneler, sizler çocuklarımıza dürüstlüğü, öz güveni, saygıyı ve mütevazılığı aşılayarak Beşiktaşlı duruşumuzu ayakta tutan en önemli makamdasınız. Sizlerin çabası ve sevgisi oldukça bizler geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve Beşiktaşımızı ayakta tutan sizlersiniz. Çocuklarımızı büyük fedakarlıkla büyüten annelerimize en derin sevgi ve saygılarımı sunar, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım."

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ise TBF'nin internet sitesinden yayımladığı kutlama mesajında, "Hayatımızın en kutsal ve en vazgeçilmez parçası olan, annelerimizin Anneler Günü'nü yürekten kutluyorum. Annelerimiz, her zaman karşılıksız sevgi, saygı, emek ve üstün özverileriyle hem toplumları hem de ülkeleri ayakta tutan, en önemli rol modeller olmuştur. Geleceğimizin temellerini atan ve her zaman her şekilde bizlerin yanında olan, bir günle sınırlı kalmadan, her gün kutlanması gereken annelerimizin, bu önemli gününü sevgi ve saygı ile kutlarım." ifadelerine yer verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 Büyükler'den Anneler Günü mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN