Sesi kıs DJ şampiyon geldi

Giriş Tarihi: 17.5.2016
Sesi kıs DJ şampiyon geldi

40 bini aşkın taraftarının önünde şampiyonluğunu ilan eden lı futbolcular, gece stres attı. Eğlence mekanında sık sık kıstırılıp, “Şampiyon Beşiktaş” tezahüratı yapıldı

Şampiyon olan takımı maç sonrasında soluğu Ortaköy'de bulunan gece kulübü Reina'da aldı. Bazı futbolcular kutlamalara deniz yoluyla gelirken, Başkan Fikret Orman ve birçok futbolcu kendi araçlarıyla mekana giriş yaptı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren kutlamalarda Beşiktaşlı futbolcular bir ara müziğin sesini kısılmasını istedi. sesi iyice düşürüldükten sonra, mikrofonu eline alan futbolcular, "ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ" diyerek 10 dakika tezahüratlar yaptı. Ayrıca ezeli rakipleri ve Galatasaray'a da tatlı sert göndermeler yapan futbolcuların neşeleri bir hayli yerindeydi. Geceye Hakan Altun, Yeliz Şar ve eşi Tolga Güleç, Oğulcan Engin gibi fanatik Beşiktaş taraftarı olan medyatik isimler de katıldı.

CENK: KÜFÜR ETMEDİM
Beşiktaşlı futbolcuların büyük coşku yaşadığı şampiyonluk kutlamasında Fenerbahçe'ye karşı küfürlü tezahüratta bulunduğu iddia edilen Cenk Tosun dün bir açıklama yaptı. Golcü futbolcu, "Bütün sene alnımızın teriyle, şerefimizle, hakkımızla oynayıp şampiyon olmayı bildiğimiz gibi şampiyonluğumuzu da aynı ahlakla kutladık. Hiçbir zaman rakiplerimize küfür etmek karakterimde olmamıştır" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sesi kıs DJ şampiyon geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN