Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eriyeceksiniz

ABD’li kondisyonerin hedefi Hırvatistan karşılaşmasına kadar Milli Takım’ı 50 kg zayıflatmak... Ozan ve Caner başta olmak üzere birçok futbolcuya özel bir diyet programı uygulanıyor

Eriyeceksiniz
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 2008'de olduğu gibi 2016 öncesinde de A Milli Takımı, ABD'li uzman Scott Piri ve ekibine teslim etti. Kondisyoner Scott Piri'nin ekibine beş gün önce dahil olan beslenme uzmanı Paige Crawford, idmanlar öncesi, sırası ve sonrasında futbolcuların sıvı ve vitamin dengesini ayarlıyor. Ozan Tufan ve Caner Erkin başta olmak üzere futbolcuların turnuva öncesi ve süresince 50 kiloya yakın zayıflaması planlanıyor. Bu kapsamda Ozan ve Caner'in yanı sıra bazı oyunculara özel beslenme ve çalışma programı uygulanıyor. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de uzun süredir uyguladığı diyet programı sayesinde yaklaşık 14 kilo verdi.

YENİ OYUN KURALLARINI ÖĞRENDİLER
A Milli Takım'a Euro 2016 öncesi Futbol Oyun Kuralları ve Müsabaka Sonucunu Etkilemenin Önlenmesi konulu iki sunum yapıldı. 'nın şampiyonaya katılan tüm finalist takımlara zorunlu tuttuğu sunumların ilkini UEFA Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg ve UEFA Hakem Gözlemcisi Murat Ilgaz gerçekleştirdi. Uilenberg ve Ilgaz, 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren yürürlüğe giren yeni kurallarla ilgili çeşitli görüntüler eşliğinde oyunculara bilgiler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eriyeceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN