Türkiye'nin en iyi haber sitesi

bunu da yaptı! Yasak...

Giriş Tarihi: 5.6.2016 11:16
Aziz Yıldırım bunu da yaptı! Yasak...

Fenerbahçe’de yeni sezon kombineleri yarın satışa çıkıyor. Ülker Stadı’nda başkan ’ı protesto eden grupların bulunduğu Okul Tribünü ve Maraton H-I bloklara kombine satışı yapılmaması dikkat çekti.

Fenerbahçe'de yeni sezon için kombine satışları ve yenileme süresi yarın başlıyor... İlk etapta eski hak sahiplerine yenileme şansı tanınacak. 25 Haziran'a kadar sürecek yenilemeden sonra kongre ve temsilci üyeler için 27-28 Haziran 2016 tarihlerinde öncelikli satış yapılacak. Kombinelerin genel satışına ise 29 Haziran'dan itibaren başlanacak.

Buraya kadar her şey normal. Normal olmayan ise ilk kez uygulanacak olan bir yasak. Bilindiği gibi geride kalan sezonun özellikle son bölümlerinde alınan başarısız sonuçların ardından Ülker Stadı'nda başkan ve yöneticilere protestolar yükselmişti. 'İstifa' seslerinin bu kadar çok olmasının ardından yönetim önümüzdeki sezon için önlem alma yoluna gitti.

FENERBAHÇE CANER ERKİN'İN ALTERNATİFİNİ BULDU

İLK KEZ YAPILIYOR

Buna göre; başkan Aziz ve yöneticileri protesto eden GFB, ÜNİFEB ve eski 'Kill for you' gruplarının yer aldığı Okul Tribünü ve Maraton üst H-I bloklara kombine satışı yapılmayacak. Yapılan açıklamada, "Okul Açık Tribünü ve Maraton üst H-I bloklarının yenileme ve satış tarihleri önümüzdeki günlerde duyurulacaktır" denilse de yönetimin buralara yeni sezonda kombine satışı yapmayı düşünmediği öğrenildi. F.Bahçe'de kombinenin başladığı 2003-04'ten bu yana ilk kez belirli bölümlere kombine çıkmayacak. (Hürriyet)

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (5 HAZİRAN 2016)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım bunu da yaptı! Yasak...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN