Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sportif A.Ş. çatlar

“Yönetim, Sportif AŞ’deki değişimden bozulur, çatlar. CAS’tan ceza için bir indirim çıkmaz. Fatih Terim de Özbek’in teklifini kabul etmez”

Giriş Tarihi: 8.6.2016
Sportif A.Ş. çatlar
G.Saray'ın eski 2. başkanı Mehmet Helvacı SABAH'a konuştu
Galatasaray eski ikinci başkanı Mehmet Helvacı, Başkan Dursun Özbek ve yönetimini topa tuttu. İşte Helvacı'nın SABAH Spor'a özel lamaları: "Sportif AŞ değişiminin sonuç getireceğini düşünmüyorum. Üstelik yönetimi daha da bozar, içinden çatlatır. Ben 2.Başkan olacağım, beni oraya almayacaksın, gideceksin dışarıdan birini alacaksın. CAS'tan cezanın inmesi gibi bir alternatif yok. Kurallar çok açık. Zaten bu kadar açık olan bir şeyi nasıl bu hale getirdiler ben de onu anlayamıyorum. UEFA'nın Finansal Fair- Play standardı çok açık: 30 milyon Euro. Seninki ne kadar: 160 milyon Euro. Neyi savunacaksınız? 38 olsa savunursun, işte o 8 aslında filan dersin. İtirazı niye yaptılar bilmiyorum."

DENİZLİ GELDİ DE NE OLDU!
Mehmet Helvacı, Fatih Terim'in yeniden G.Saray Teknik Direktörü olacağı iddiaları için ise "Zaten elinde 2 tane adam var. Bir tanesini getirdin, Mustafa Denizli... Bir de Fatih Terim kaldı. Benim tanıdığım Fatih Terim kabul etmez. Bizim gördüğümüzü Fatih Terim'in görmemesi mümkün mü? Bizden daha iyisini futbol açısından mutlaka görüyordur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sportif A.Ş. çatlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN