Gökhan’ın ucte biri!

Kanarya, Gönül’ün taleplerini kabul etseydi yıllık maliyeti 3.6 milyon olacaktı. Montoya’nın ise sadece 1.2 milyon

Giriş Tarihi: 18.6.2016
Gökhan’ın ucte biri!
Önceki gün gelen karşılıklı demeçler sonrası Gökhan Gönül'ün 'de kalma ihtimali neredeyse sıfırlandı. Sarılacivertlilerin, bu futbolcunun alternatifi olarak belirlediği Martin Montaya için ise bekleyişi sürüyor. Fenerbahçe, 24 yaşındaki İspanyol sağ bekin 1 yıllığına kiralanması için Barcelona ile prensip anlaşmasına vardı. Oyuncuyla da görüşmelerin devam ettiği be

GARANTİ PARASI 800 BİN EURO!
Fenerbahçe, Montaya'nın transferini gerçekleştirmesi halinde büyük bir kar elde edecek. Yıldız futbolcunun 1 yıllık maliyetinin Gökhan Gönül'ün maliyetinin üçte birine denk geleceği öğrenildi. Montoya'nın yıllık garanti parasının 800 bin olduğu, maç başınalarla birlikte toplam ücretinin azami 1.2 milyon 'yu bulacağı bildirildi.

500 BİN EURO'YA KİRALANACAK
Başkan Aziz Yıldırım, Gökhan'ın maç başı ücretlerle birlikte toplam yıllık maliyetinin 3.6 milyon Euro'ya geldiğini, olağan mali genel kurulda kürsüden açıklamış, aynı zamanda menajerinin de bu transferden 500 bin Euro istediğini dile getirmişti. Fenerbahçe'nin Barcelona'ya kiralama bedeli olarak 500 bin Euro vereceği bildirildi.

BEŞİKTAŞ YOLCUSU
Fenerbahçe ile sözleşme yenilemeyen Gökhan Gönül'ün adı Beşiktaş ve Barcelona ile anılıyordu. Ancak son yaşananların ardından Fener'e dönme ihtimali de doğmuştu. Önceki gün gelen karşılıkılı demeçler ise bu ihtimali iyice zayıflattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökhan’ın ucte biri!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN