Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Persie’den ne farkı var!

Oğlu Xess Xava’nın vaftiz töreni ve özel işlerini gerekçe olarak öne süren Sneijder’e G.Saray, F.Bahçe kampına katılan Persie’yi örnek gösterdi

Giriş Tarihi: 3.7.2016
Van Persie’den ne farkı var!

1 Temmuz'da gelmeyen Sneijder'e G.Saray '4 Temmuz' dedi; Hollandalı 7'sini işaret etti
Galatasaray'da Wesley Sneijder krizi bitmek bilmiyor... Yönetimin "1 Temmuz'da 'da ol" çağrısına kulak asmayan Sneijder sezon açılışına katılmadı. Hollandalı 10 numara, oğlu Xess Xava'nın vaftiz töreni ve özel işlerini gerekçe gösterdi. Sneijder, teknik direktör Riekerink'i bilgilendirdiğini ve 7 Temmuz'da İstanbul'a geleceğini söyledi. Ancak bu cevap Başkan Dursun Özbek ve kurmaylarını memnun etmedi. Yönetim, 4 Temmuz'da basına açık gerçekleşecek idmana Wesley Sneijder'in özellikle yetişmesini istedi. Yıldız oyuncunun ise yine olumsuz cevap verdiği ve 7 Temmuz'u işaret ettiği öğrenildi.

RİEKERİNK'E SUS UYARISI
Sneijder'in takındığı tavırdan oldukça rahatsız olan yönetim F.Bahçe'nin yaptığı ilk idmana katılan vatandaşı Persie'yi örnek gösterdiler. Teknik direktör Riekerink'in ise Sneijder krizi için görüş belirtmemesinin yönetimin "Sus" uyarısı yüzünden olduğu öğrenildi.

KULÜBE SORUN
SABAH Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers'e ulaştı. İşte Albers'in cevabı: "Wesley hala İspanya'da. Çünkü oğlu Xess Xava'nın vaftiz töreni var. Bunu herkes biliyor. Wesley'nin ne zaman kampa katılacağını bana değil, kulübe sorun!"

500 BİN EURO CEZA!
Sneijder'e rekor ceza... Geçen sezon gördüğü kartlardan, yönetimi hedef alan sözlerinden ve sezon açılışına gelmemesinden dolayı Hollandalı yıldıza 500 bin cez verildiği öğrenildi.

SABAH SPOR FARKIYLA G.SARAY'DA "10 NUMARA" KRİZ
Sneijder'in sezon açılışına istenilen tarihte gelmeyeceği ve G.Saray yönetimiyle yaşadığı gerilimi ilk öğrenen yine SABAH Spor okuyucuları oldu. Hollandalı, Aslan ile yol ayrımında.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Van Persie’den ne farkı var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN