Muharrem Usta: "Cumhurbaşkanı çok yardımcı oldu"

Başkanı Muharrem Usta, Ulasal Bankası QNB ile imzalanan ana sponsorluk için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakan 'a teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 14.7.2016 11:43 Güncelleme Tarihi: 14.7.2016 13:36
Muharrem Usta: Cumhurbaşkanı çok yardımcı oldu

Başkanı Muharrem Usta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın QNB ile yapılan anlaşmada çok önemli katkısını olduğunu belirterek teşekkür etti.

Trabzonspor, bankası QNB ile forma göğüs reklamı konusunda sponsorluk anlaşması imzaladı. 3 yıllık forma sponsorluğu karşısında bordo-mavililer 7.5 milyon Dolar kazanacak.

Anlaşmanın sağlanmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük katkısı olduğunu belirten Başkan Usta, "Biz QNB ile birlikte onların da desteğini alarak 50. yılımıza güçlü bir şekilde girmek istiyoruz. Sayın olmak üzere, siyasilerimize, eski başkanlarımıza, taraftarından bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Milyonlarca taraftarımız, kol kola girdiğimiz QNB ve ileride açıklayacağımız yeni sponsorluklarla birlikte, büyük başarılar yakalayacağımız yeni bir yolculuğun başlangıcındayız. Emin olun bu camia, bu taraftar bunları hak ediyor. Trabzonspor'un eski gücüne, güzel günlerine dönmesini Türkiye hak ediyor. Ben bu sponsorluğu tüm Türk halkına armağan ediyorum. Bize destek veren QNB'yi de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Muharrem Usta: "Cumhurbaşkanı çok yardımcı oldu"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN