Mahmut Uslu'dan paralel yapı sözleri: "Araştırılsın"

"3 Temmuz sürecinde bu paralel yapı ’ye neler yaptı... Trabzon’da otobüsümüz kurşunlandı. Bunun altında FETÖ çıkma ihtimali çok yüksek. Devlet araştırsın, altından neler çıkacağını herkes görsün."

Giriş Tarihi: 25.7.2016 10:09 Güncelleme Tarihi: 25.7.2016 10:16
Mahmut Uslu'dan paralel yapı sözleri: Araştırılsın

Paralel yapının darbe girişimi sonrası, 3 Temmuz'da kendilerine yapılanlarla ilgili gazetelerde çıkan haberlere rağmen 'deki sessizlik dikkat çekiciydi. Sarı lacivertliler neredeyse tüm basının, 5 yıl önce 'ye yapılanları aktaran yorumlarını sessizlikle takip ederken Hürriyet gazetesi bunun nedeni ile ilgili Mahmut Uslu ile görüştü.

MONACO BU YÜZDEN FENERBAHÇELİLERİ ALMIYORMUŞ!

YOLUMUZU KESTİLER

Uslu bu sorumuz üzerine, "Neden konuşalım ki? FB TV'de her gün yayınlar yapıyoruz. Aziz 'ın söylediği sözlerin bugün ne kadar doğru çıktığını herkes görüyor. O konuşmaları yayınlıyoruz. Ayrıca gazetecilerin bizim hakkımızı yediklerini anlattıkları köşe yazılarını yayınlıyoruz" diyor...Peki paralel yapı sadece bu kadarla mı kalmıştı? Sadece şike davasında mı Fenerbahçe'yi yıpratmıştı... Mahmut Uslu bu konuda çok dertliydi..."Biz Avrupa'nın ilk 8 takımı arasına girmiştik. Rakiplerimiz ile arayı açmıştık. Çok güçlü durumdaydık. Bizi ne hale getirdiler. Bizi zayıflatıp rakiplerimizi güçlendirdiler...Monaco maçında tüm taraftarlarımız maça gelmeli ve biz yeniden birlik beraberlik içinde bir başlangıç yapmalıyız."

ÖLDÜRÜYORLARDI

Devam ediyordu Uslu çok çarpıcı ifadelerle:"Trabzon'da futbolcularımız öldürülüyordu neredeyse... Araştırılırsa o saldırının altında da FETÖ örgütü çıkma ihtimali çok yüksek. Takım otobüsümüze ateş edildi... Bu konunun da devlet üzerine gitmeli. Altından neler çıkacağını tüm kamuoyu görsün..."Kısacası sarı lacivertli kulüp, Trabzon'daki saldırının ardında FETÖ örgütü olduğunu düşünüyor. Bu durumu açıkça dillendirmeleseler de bu konunun araştırılmasını istiyorlar.

FENERBAHÇE'YE SÜRPRİZ 10 NUMARA

YILDIRIM'DAN PARALEL YAPI DEŞİFRELERİ

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 3 Temmuz sürecinde kendilerine, Balyoz, Ergenekon ve diğer bazı davalarda da yüzlerce askere yapılanların altında Fethullahçı paralel yapının bulunduğunu defalarca dile getirdiği son günlerde bir çok yorumcu tarafından belirtiliyor. Yıldırım'ın, bu konudaki açıklamalarından bazıları şöyle:

3 TEMMUZ 2011

ŞİKE DEĞİL SİYASİ DAVA

Yıldırım kendisini Emniyet'te ziyarete gelen avukat Rezan Epözdemir'den siyasi kitaplar isterken, operasyonun şike ile ilgisinin bulunmadığının ve siyasi olduğunun altını çizdi.

10 AĞUSTOS 2011

SAVCI BERK NELER DEDİ

Mehmet Berk'in savcılık sorgusunda kendisine, "Bunlar küçük operasyonlar. Öyle büyük operasyonlar yapacağız ki, sizden daha büyük ve güçlü kişilerin alındığını göreceksiniz" dediğini açıkladı.

14 ŞUBAT 2012

MEMLEKET ELDEN GİDİYOR

"Memleket elden gidiyor diye anlatmıştım. Siz hala televizyonda, basında şikeden bahsediyorsunuz. Ne şikesi, ne şike davası; memleket elden gidiyor. Korkmayın, biz korkmuyoruz."

12 ŞUBAT 2013

FEDERASYONDA PARALEL YAPI

"Federasyon yargılama yaptı, iki arkadaşımızı suçlu gördü. Çünkü paralel devlet TFF'de de var. O gün ilk oylamada bir şey çıkmadı. Sonra ikinci bir oylama yapıldı. Bu kez iki yöneticimiz ceza aldı."

13 OCAK 2015

HEDEF YALNIZ FENERBAHÇE DEĞİL

"Yapılanlar yalnız Aziz Yıldırım'a, F.Bahçe'ye değildir. Ülke barışına, vatansever gazetecilere, saygın emniyet ve şanlı TSK mensuplarına, bu toprakları vatan yapan tüm değerlere yöneliktir."

(Hürriyet)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Uslu'dan paralel yapı sözleri: "Araştırılsın"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN