#İstifaEtVitorPereira

Giriş Tarihi: 5.8.2016
#İstifaEtVitorPereira

taraftarı sosyal medyadan Portekizli hocaya yaptığı istifa çağrısını dün de sürdürdü. Bu hashtag kısa sürede liste başı oldu

taraftarının Vitor Pereira'ya gösterdiği sabır dün itibariyle tamamen bitti. Monaco'ya elenmenin ardından Twitter'da #PereiraKovulsun hashtagi açan ve liste başı yapan sarı-lacivertliler dün de iş başındaydı. F.Bahçe taraftarı #İstifaEtVitorPereira hashtagi ile çağrısını sürdürürken bu etiket kısa sürede listenin ilk sırasına yerleşti. Sarı-lacivertlilerin eleştirilerine karşılık rakip taraftarların kalsın isteği de yadsınamayacak kadar çoktu. İşte o tweetlerden bir kaçı:
10 numara gelmesin ama Pereira gitsin.
Dar gömlekle olmaz böyle, Vitor Pereira yapamıyorsan dön Portekiz'e.
Pereira vasiyetini açıkladı: Mezarımı Aragones'in yanına kazın.
Yarından itibaren Pereira'sız bir gün diliyorum. Umarım çok geçmeden kovulur ve gelecek sezonu da çöpe atmayız.
En güzel günlerimin katilisin Pereira.
Pereira'yı yedirmeyiz!
Bir Beşiktaşlı olarak Pereira gitmesin, kalmalı.

PEREİRA İÇİN KRİTİK GÜN
F.bahçe'nin Monaco'ya 3-1 yenildiği maçın ardından teknik direktör Vitor Pereira'ya olan tüm kredi tükendi. Maç boyu ve sonrasında taraftarlar sosyal medyadan Portekizli hocayı eleştiri yağmuruna tutarken, Başkan Aziz 'ın da karşılaşmanın ardından Pereira'yı ağır bir dille eleştirdiği ve "Kovuldun" dediği gündeme bomba gibi düştü... Ancak dün bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Yöneticiler ve yönetime yakın kaynaklar konuyla ilgili bilgileri olmadığını söylerken bu durumun Başkan Aziz Yıldırım'ın bir anlık kızgınlıkla sarfettiği sözler olabileceğini dile getirdiler. Ancak konuyla ilgili başka bir iddia ise Başkan Yıldırım'ın istifa etmesi için Pereira'ya 24 saat süre verdiği. İstifanın gelmemesi halinde yönetimin bugün toplanıp kararını vereceği kulislerde konuşuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
#İstifaEtVitorPereira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN