Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O teröristin eteğini öpenler belirlenmeli

Giriş Tarihi: 6.8.2016
O teröristin eteğini öpenler belirlenmeli

“Futbolda o kadar dürüst kişiler harcandı gitti ki bu temizliğin hiç acımadan yapılması gerek… THY kayıtlarına baksınlar, Pensilvanya’ya giderek o teröristin eteğini öpenleri rahat belirlerler.”

Öncelikle ülkemize büyük geçmiş olsun… Allah böyle bir şeyi bize bir daha göstermesin. Tek tesellimiz, bu hain FETÖ'nün gerçek ve çirkin yüzü sonunda ortaya çıktı. bu hain girişimden sonra iktidarıyla, muhalefetiyle tam anlamıyla birlik ve beraberlik yaşadı. Son günlerde Cumhurbaşkanı'nın, Başbakan'ın verdiği demeçler son derece olumlu. Buna muhalefet liderleri de katılıyor bu da çok güzel bir tablo. Bu tablo siyasette devam ederse, Türkiye hem ekonomik hem de sosyal zorlukları kısa zamanda aşar. Derler ya 'her musibetten bir iyilik çıkar' diye; işte tam onu yaşıyoruz… Bu kenetlenme devam ederse hem PKK hem IŞID hem de FETÖ belasını yeneriz.

ASLA KİMSEYE ACIMASINLAR
Her kesimde olduğu gibi futbol dünyasında da bu yapılanma var. Ben yıllarca yöneticilik yapmış bir insan olarak, sorunları tepeden görüp uyarıyordum. Bunun tespiti o kadar basit ki; THY kayıtlarına baksınlar, Pensilvanya'ya giderek o teröristin eteğini öpenleri, ona secde duranları çok rahatlıkla belirlerler. Bunları spordan temizlesinler. Ama hiç acımadan bu temizliğin yapılması lazım. Futbolda o kadar dürüst kişiler harcandı ki. Onlar hep devre dışı kaldı…

KİMLER EL ETEK ÖPTÜLER!
Bu terör örgütü öyle bir yapı ki bunlardan olmayanlar yıllarca hiçbir yerde bir yere gelemedi. Şimdi soruyorum; İhsan Kalkavan ile birlikte kimler Pensilvanya'ya gitmiş, el-etek öpmüş. Bunların tespitini yapsınlar, gerisi çorap söküğü gibi gelir. Zaten devletimiz tedbirleri alıyor. Allah şahidim ki yıllarca bu FETÖ terör örgütünün başındaki adamın televizyonda saçma sapan açıklamalarını gördüğüm zaman televizyonu küfür ederek kapatırdım. Ülkesini tehlikeye götürecek bir şahıs olduğunu yıllar önceden biliyordum. Ülkemiz bu hain darbe girişiminden sonra kenetlendi ve iyi bir havaya büründü. Milli ruhu yaşamamız lazım. Bu mikrobun, kanser olan organın kesilip atılması lazım. Şimdilerde herkes kıvırıyor. Yalakalık yapıyor. Takiye yapıyor, zaten onlar da sırıtıyor.

ARTIK SEFERBERLİK ZAMANI
Bu saatten sonra için herkes seferber olmalı… Durmak, ağlamak yok… Tüm iş adamı, vatandaşlar fedakarca ülkesi için daha çok çalışmalı. Bakın ben turizm işi yapıyorum. Önemli bir firmanın sahibiyim. Rusya uçak krizi ve darbe girişiminden sonra en büyük zorlukları sektör olarak biz yaşadık. Ama yine de ağlamıyorum, bu ülke için sonuna kadar savaşacağız. Yine turist getireceğiz, yine insanları mutlu edeceğiz… Herkes seferber olacak. Şimdiye kadar kazandıklarımıza sayacağız. Bu ülke için her şeyi yapmalıyız.

KENE GİBİ FUTBOLU EMDİLER
Futbolumuzun, kulüplerin hali ortada. Yüzde 90'ı batık halde. Devlet daha ne yapsın? Yatırım yapıyor, stat yapıyor ama dünyanın en genç nüfusu olan ülkemizin gözle görülür bir başarısı yok… Menajerler, yöneticiler kısacası bu işin içindeki herkes rant peşinde. Dış transferlerde büyük entrikalar dönüyor. FETÖ yapılanması rant peşinde. Bunlar Türk sporunu kene gibi emiyor… Yöneticilik yaptığım dönemde de hep söyledim, bu rantların kesilmesi lazım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O teröristin eteğini öpenler belirlenmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN