Yolun sonunda ışığı göreceğiz

’un meşakkatli bir yolda olduğunu vurgulayan , “Taraftarlarımız bize sahip çıksın, hoşgörü göstersin. Herkes bilmeli ki bu yolun sonunda ışığı göreceğiz” çağrısını yaptı

Giriş Tarihi: 27.9.2016
Yolun sonunda ışığı göreceğiz
'u son dakika golüyle mağlup eden 'da yönetim de rahat bir nefes aldı. Yönetici , aldıkları galibiyetin gelecek adına çok önemli olduğunu anlatırken şunları söyledi: "Futbolcularımız üzerlerindeki psikolojik baskıyı attı. Kalitelerini sahaya yansıttılar. Ciddi bir mücadele oldu, galibiyetle herkesin morali düzeldi. Futbolcularımız yüreğini ortaya koyarak mücadele etti. Hepsine teşekkürler. Sabırla yolumuza devam edeceğiz."

BU YOLDA KARARLIYIZ
Egemen, şöyle devam etti: "Yeniden yapılanan bir camianın fertleri olarak taraftarlarımızdan sabır göstermelerini bekliyoruz. Yaşanabilecek problemlerde devam eden hoşgörülerini sürdürmelerini istiyoruz. Taraftarımız bize sahip çıksın. İyi niyet ve güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Meşakkatli bir yoldayız. Uzun sürebilir, dikenli de olabilir. Ama herkes bilmeli ki yolun sonunda ışığı göreceğiz. Kararlıyız, kimse bizi yıldıramaz."

TRABZONSPOR GÖRÜNDÜ!
Akyazı Stadı'ndaki çalışmalar büyük bir hızla sürerken, tribündeki Trabzonspor yazısı da dün ortaya çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
BENZER HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Yolun sonunda ışığı göreceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN