Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek suçlu Orlandoni!

Giriş Tarihi: 28.9.2016
Tek suçlu Orlandoni!

Bel ameliyatı sonrasında özel çalışma programı isteyen tecrübeli file bekçisine, ’nin kaleci antrenörü “Takımla çalış” dedi

'de sezon başından beri performansı eleştiri konusu olan Volkan Demirel'in hazırlık döneminde yaşadığı sorunların perde arkasını SABAH Spor aralıyor. İşte tecrübeli file bekçisinin form grafiğini etkileyen büyük ihtimal. Bireysel hatasından gol yemese de "Artık maç da kurtarmıyor" denilen Volkan Demirel, sezon öncesinde geçirdiği bel fıtığı ameliyatının ardından kaleci antrenörünün özel çalışma programı hazırlamaması nedeniyle sezona problemli başladı. 'nin kalesinde uzun yıllardır bir numaralı isim olan tecrübeli file bekçisi geçtiğimiz sezonlardaki esnekliğine ve çabukluğuna ulaşamamasındaki esas nedenin kaleci antrenörü Paolo Orlandoni'nin uygulamaları olduğu ortaya çıktı. İtalyan antrenör, Volkan'ın talebini kabul etmedi.

Volkan ekstra çalışıyor
Kaleci antrenörü Orlandoni, diğer file bekçileri Fabiano ve Ertuğrul'a yaptırdığı antrenmanların aynısını Volkan'a da yaptırdı. Bu çalışmaların Volkan'ın eski esnekliğine ve çabukluğuna ulaşmasını geciktirdi. Volkan Demirel bu konuda antrenörüne başvurdu ve güçlenmeye dayalı bireysel programlar uygulama isteğini iletti. Ancak Orlandoni'nin bu talebe olumsuz yanıt verdi ve Volkan'dan çalışmalarını diğer kalecilerle birlikte sürdürmesini istedi. Şimdi Volkan antrenmanlar dışında ekstra güçlenme çalışmalarına ağırlık verirken, kısa zamanda eski formuna kavuşmak için yoğun çaba sarf ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek suçlu Orlandoni!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN