Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zor günlerin adamıyım

Riekerink: “’da herhangi bir maddi talebim olmadan, sadece yardımcı olabilmek adına zor bir dönemde göreve geldim. Ben zor günlerin adamıyım.”

Giriş Tarihi: 8.10.2016
Zor günlerin adamıyım
Teknik Direktörü Riekerink, kulüp dergisine verdiği röportajda, "Ben hiç değişmedim. Herhangi bir maddi talebim olmadan, sadece yardımcı olabilmek için göreve geldim. Zor günlerin adamıyım" dedi. Hollandalı hoca takımı için ise şunları söyledi: "İki kupa kazandık. Mantıklı noktalar üzerinde durduk, sistemimize uygun isimler aldık. Takım oyuncusuyum. Sağlık ekibi, burada bizimle beraber çalışan insanların hepsi benim için çok önemli."

SNEİJDER HEP AYNI!
Riekerink, Futbol Akademisi'nde beraber çalıştığı Wesley Sneijder'in, aradan yıllar geçmiş olsa da kendisi için aynı kişi olduğunu anlattı. "O, benim için hala aynı Wesley, değişen hiçbir şey yok" görüşünü paylaşan Riekerink, "Eğer bir çocukla o yaşta tanışıyorsanız, öncelikli özelliği sahada sergilediği değildir. Aslında kim olduğunu, en saf halini görürsünüz ve 20 yıl sonra karşılaştığınızda, o hala aynı insansa, bu size büyük mutluluk verir. Wesley de benim için öyle" açıklamasında bulundu.

BRUMA'YA ÖĞÜT
Hollandalı teknik adam, sezona çok formda giren Bruma'nın, kariyeri açısından önemli bir aşamada olduğuna inandığını söyledi. Riekerink, "Pozisyonunu korumalı ve tecrübeli oyunculardan ders almaya, onları izlemeye devam etmeli. Sadece Bruma değil Sinan Gümüş ve o yaş grubundaki diğer oyuncular için de aynısı geçerli" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zor günlerin adamıyım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN