der Wiel’e şimdilik forma yok

Dick Advocaat, performansını yeterli görmediği ve özel çalışma yapmasını istediği Hollandalı oyuncuyu bir süre daha dinlendirecek

Giriş Tarihi: 11.10.2016
Van der Wiel’e şimdilik forma yok
'nin sezon başında kadrosuna kattığı Gregory der Wiel, son haftalarda yaşadığı form düşüklüğü nedeniyle yerini Şener Özbayraklı'ya kaptırdı. Teknik direktör Dick Advocaat'ın özel bir görüşme yaparak, "Performansın yeterli değil" ifadesini kullandığı Van Der Wiel'den özel çalışma yapmasını ve kuvvetlenmesini istediği bildirildi. Hollandalı sağ bekin milli takım arasındaki karnesi de pek iç açıcı değil. Kendisine verilen programları uygulayan Gregory, hafta sonu tatilini ise 2 günlük Dubai gezisiyle geçirdi. Hollandalı, fiziksel olarak iyi duruma geldiğini ifade etse de teknik heyetin kendisini bir süre daha dinlendirmeyi düşündüğü, Alanya maçından itibaren sağ bekte Şener Özbayraklı'ya şans verilmeye devam edileceği gelen haberler arasında.

Kendisine verilen özel çalışma programını uygulayan Van der Wiel, hafta sonu tatilini kız arkadaşı ile birlikte Dubai'de geçirdi.

Sadetin Saran üyeliğe geri döndü
'nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran, 8 yıl süren hukuk mücadelesini kazanarak, yeniden kulüp üyeliğine döndü. Evraklarının kulübe gönderildiğini belirten Saran, "Sayın Aziz Yıldırım, 'Yargıtay'da aklanınca bırakacağım' dedi. Sağlığımız engel olmazsa kongrede ben de adayım. Ancak Ali Koç aday olursa onu desteklerim" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Van der Wiel’e şimdilik forma yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN