İstifa yok, sonuna kadar arkasındayız

Giriş Tarihi: 12.10.2016
İstifa yok, sonuna kadar arkasındayız

Servet Yardımcı TFF 1.Başkanvekili

Terim'e yapılan eleştirilerin abartıldığını söyleyen Yardımcı, "Hocanın istifası gibi bir durum yok. Kosova ve 'yı yenersek bambaşka bir tablo ortaya çıkar" ifadesini kullandı.

1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Beyaz TV'de katıldığı programda, Fatih Terim'in istifasının söz konusu olmadığını söyledi. Eleştirilerin abartıldığını söyleyen Yardımcı, "Çok fazla konuşuldu, daha da konuşmamıza gerek yok. Üstüne gelinmemesi lazım ama geliniyor. Hala gruptan çıkma şansımız var. Yolumuz uzun" dedi.

MAÇLAR BİTMEDEN İDDİA BİTMEZ
Türkiye'nin Kosova ve Finlandiya maçlarını kazanması halinde tekrar iddialı bir konuma geleceğini söyleyen Yardımcı, "Maçlar bitmeden iddia bitmez. Terim'in de istifa etmesi gibi bir durum yok. Hocayla aramızda bir sorun yok. TFF olarak hocanın sonuna kadar arkasındayız" diye konuştu.

***

Ali Dürüst TFF Milli Takımlar Sorumlusu

Bu kadroyu seçenler sonucuna katlanır
Ay-yıldızlı takıma seçilmeyen oyuncuların serzenişinin normal olduğunu söyleyen Ali Dürüst, "Kadroyu seçen hoca bunun sonucuna katlanır. Tenkitlere de olmalıdır" diye konuştu.

Futbol Federasyonu yöneticisi Ali Dürüst, 360 TV'deki programda Milli Takım ile ilgili açıklamalar yaptı. Ay-yıldızlı kadroya alınmayan oyuncuların isyanı için Dürüst, "Bunu çözmek hocanın işidir. Tercihleri yanlış da olabilir, bunun kararını alan insan sonucuna katlanır. Tenkite de açık olur, kişisel hakarete varmamak kaydıyla" diye konuştu.

KAMPTA KİŞİSEL SORUN GÖRMEDİM
Dürüst, Arda'nın Terim görevdeyken Milli Takım'a dönüp dönmeyeceğine ilişkin ise, "İhtiyaç duyulduğunda hoca takdir edip formayı veriyor, yetki onda. Fatih Hoca, kişisel görüşüne göre takımı kurmaz. Beraber uzun kamp dönemi geçirdik. Kişisel bir şey olsa kampta görürdük. Ben görmedim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstifa yok, sonuna kadar arkasındayız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN