Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Özbek'ten müjde üstüne müjde!

Giriş Tarihi: 19.10.2016 16:17
Dursun Özbek'ten müjde üstüne müjde!

Başkanı Dursun Özbek, Florya'da düzenlenen basın toplantısında TT Arena'nın çatısı, Aslantepe'ye yapılacak spor salonu ve 'dan gelen cezaya ilişkin önemli bilgiler verdi.

Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın yanına spor salonu yapmak için yetki belgesini aldıklarını açıkladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Dursun Özbek, Galatasaray Kulübü ile hem Gençlik ve Spor Bakanlığı hem de Spor Genel Müdürlüğü arasındaki ihtilafları giderebilmek için uzun süredir görüşmeler yaptıklarını aktararak, sonuca ulaşan önemli konular olduğunu söyledi.

Aslantepe'ye yapmak istedikleri spor salonu konusunun neticelendiğini belirten Özbek. "Projemizi sunmuştuk ve görüşmeler neticelendi. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın yanına 15 bin kişi kapasiteli spor salonu yapabilmek için gerekli yetki belgesini Gençlik ve Spor Bakanlığından aldık. Şimdi hızlıca Sarıyer Belediyesine başvurup konuyu ruhsata bağlıyoruz. Ardından da inşaata başlayacağız." diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Özbek'ten müjde üstüne müjde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN