'da tarihi Riva ve Florya projeleri için karar verildi!

'da yönetim, Riva ve Florya projeleri için yetki aldı. 1690 genel kurul üyesinin katılımında, 47 karşı oyla proje onaylandı.

Giriş Tarihi: 22.10.2016 16:46 Güncelleme Tarihi: 22.10.2016 17:24
Galatasaray'da tarihi Riva ve Florya projeleri için karar verildi!

Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda Başkan Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak kongre üyelerinden yetki aldı.

Galatasaray Spor Kulübü'nün Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi ile ilgili projelerinin görüşüldüğü Olağanüstü Genel Kurul, UNIQ İstanbul Gösteri Merkezi'nde yapıldı.

EZİCİ ÜSTÜNLÜKLE 'EVET' OYU ÇIKTI

Riva ile Florya'da bulunan araziler için hazırlanan ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile ön protokolü yapılan projelerin hayata geçirilebilmesi için genel kurul üyelerinden onay istendi. 1690 genel kurul üyesinin katılımında, 47 karşı oyla proje onaylandı.

DURSUN ÖZBEK'İN SÖZLERİ

Oylama sonrası teşekkür konuşması yapan Dursun Özbek, şunları söyledi:

"Değerli Galatasaraylılar, Galatasaray'ın bu tarihi Genel Kurulu'nda şahsıma ve yönetim kuruluma gösterdiğiniz teveccühten ve itimattan dolayı size çok derin, çok büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Gözünüz geride kalmasın, emanetimiz başımın üstündedir. Kendi varlığımdan, kendi mallarımdan daha yukarıdadır. Hepinize saygılarımı sunuyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'da tarihi Riva ve Florya projeleri için karar verildi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN