Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: Galatasaray'ın rakibi belli oldu

Giriş Tarihi: 19.6.2017 16:08 Güncelleme Tarihi: 19.6.2017 18:11
Son dakika: Galatasaray'ın rakibi belli oldu

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nin 2. ön eleme turunda İsveç'in Östersunds takımı ile eşleşti.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki rakibi, İsveç temsilcisi Östersunds oldu.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde yapılan kura çekimi sonucu Galatasaray, İsveç ekibi Östersunds ile eşleşti.

Sarı-kırmızılılar, ilk maçını 13 Temmuz'da deplasmanda, rövanş karşılaşmasını ise 20 Temmuz'da sahasında oynayacak.

ÖSTERSUNDS'TA GALATASARAY ŞAŞKINLIĞI!

Kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:

Partizani (Arnavutluk)/Botev (Bulgaristan) - Beitar (İsrail)/Vasas (Macaristan)

Zeljeznicar (Bosna Hersek)/Zeta (Karadağ) - AIK (İsveç)/Klaksvik (Faroe Adaları)

Haugesund (Norveç)/Coleraine (Kuzey İrlanda) - Lech Poznan (Polonya)/Pelister (Makedonya)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zaria Balti (Moldova)/Saraybosna (Bosna Hersek)

AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)/Lincoln (Cebelitarık) - Levadia Tallinn (Estonya)/Cork City (İrlanda)

Brondby (Danimarka) - Vaasa (Finlandiya)/Olimpija (Slovenya)

Rabotnicki (Makedonya)/Tre Penne (San Marino) - Dinamo Minsk (Belarus)/Runavik (Faroe Adaları)

Kairat (Kazakistan)/Atlantas (Litvanya) - Skenderbeu (Arnavutluk)/Sant Julia (Andorra)

Norrköping (İsveç)/Priştine (Kosova) - Saint Johnstone (İskoçya)/Trakai (Litvanya)

Slovan Bratislava (Slovakya)/Pyunik (Ermenistan) - Lyngby (Danimarka)/Bangor City (Galler)

Panionios (Yunanistan) - Shirak (Ermenistan)/Gorica (Slovenya)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Levski Sofya (Bulgaristan)/ Sutjeska (Karadağ)

Stjarnan (İzlanda)/Shamrock Rovers (İrlanda) - Mlada Boleslav (Çekya)

Zira (Azerbaycan)/Differdange (Lüksemburg) - Astra (Romanya)

Nomme Kalju (Estonya)/B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Videoton (Macaristan)/Balzan (Malta)

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Tiran (Arnavutluk) - Seinajoki (Finlandiya)/Reykjavik (İzlanda)

Chikhura Sachkhere (Gürcistan)/Altach (Avusturya) - Dinamo Brest (Belarus)

Aberdeen (İskoçya) - Ordabasy (Kazakistan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Valletta (Malta)/Folgore (San Marino) - Utrecht (Hollanda)

Östersunds (İsveç) - Galatasaray (Türkiye)

Ferencvaros (Macaristan)/Jelgava (Letonya) - Midtjylland (Danimarka)/Derry City (İrlanda)

Vojvodina (Sırbistan)/Ruzomberok (Slovakya) - Brann (Norveç)

Mladost Lucani (Sırbistan)/İnter Bakü (Azerbaycan) - Fola (Lüksemburg)/Milsami (Moldova)

Sturm Graz (Avusturya) - Mladost Podgorica (Karadağ)/Gandzasar-Kapan (Ermenistan)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Liepaja (Letonya) - Shakhtyor (Belarus)/Suduva (Litvanya)

Bala Town (Galler)/Vaduz (Liechtenstein) - Odd (Norveç)/Ballymena United (Kuzey İrlanda)

Dacia (Moldova)/Shkendija (Makedonya) - Connah's Quay Nomads (Galler)/Helsinki (Finlandiya)

Gebele (Azerbaycan) - Jagiellonia (Polonya)/Dinamo Batum (Gürcistan)

Ventspils (Letonya)/Valur (İzlanda) - Domzale (Slovenya)/Flora Tallinn (Estonya)

Trencin (Slovakya)/Torpedo (Gürcistan) - Bnei Yehuda (İsrail)

Glasgow Rangers (İskoçya)/Progres (Lüksemburg) - AEL Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/Saint Joseph's (Cebelitarık)

Irtysh (Kazakistan)/Dunav (Bulgaristan) - Kızılyıldız (Sırbistan)/Floriana (Malta)

Santa Coloma (Andorra)/Osijek (Hırvatistan) - Luzern (İsviçre)

ÖSTERSUND'U TANIYALIM

1996 yılında kurulan ve teknik direktörlüğünü Graham Potter'ın yaptığı Östersunds, İsveç Ligi'nde 21 puanla 3. sırada yer alıyor.

Takımın en golcü isimleri: Jamie Hopcutt (5), Saman Ghoddos (3), Curtis Edwards (3) ve Brwa Nouri (3)

Östersunds maçlarını 5 bin kişilik Jamtkraft Arena'da oynuyor. Kadrosunda, İsveç, Norveç, Yunanistan, Uganda, Gana, Irak, Komorlar, Hırvatistan, İngiltere, Kongo, İran ve Nijerya vatandaşı oyuncular var.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Galatasaray'ın rakibi belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN