Eskişehirspor'da başkan adayı Sinan Özeçoğlu'nun mazbatası hazır

Yapılan genel kurullarda başkanlığa aday çıkmayan Eskişehirspor'da akşam saatlerinde yapılacak genel kurul öncesi Sinan Özeçoğlu'nun mazbatası hazırlandı.

Giriş Tarihi: 13.7.2017 16:00
Eskişehirspor'da başkan adayı Sinan Özeçoğlu'nun mazbatası hazır

Eskişehirspor Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter, genel kurul öncesi açıklamalarda bulundu. Görev süresinde Eskişehirspor'a destek olan herkese teşekkür eden Başkan Begiter, kongre öncesi mazbatanın hazır olduğunu söyledi.

Begiter, "Eskişehirspor büyük bir kulüptür. Ne kadar sıkıntının içerisine girerse girsin, içinden çıkacaktır. Genel kurulda bir isim listesi göreceğiz. Eskişehirspor büyük bir imtihan verdi. Bakanından personeline, futbolcularından basınına kadar herkes özveriyle çalıştı. Bugün kulübü yeni yönetime devir edeceğiz. Mazbataları hazır çünkü kaybedecek vakit yok. Kayyuma kalma aşamasına geldik. Biz buna müsaade etmedik. Yeni yönetimin güçlü olacağını düşünerek genel kurulu erteledik. Tabi B planımız da vardı. Eskişehirspor kayyuma kalabilecek bir kulüp değil. Kriz zamanını başarıyla sonlandırdığımız için çok mutluyuz. Tek liste ile akşam genel kurul gerçekleşecek" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehirspor'da başkan adayı Sinan Özeçoğlu'nun mazbatası hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN