Saygısızlığa izin vermeyin!

Başkanı , MHK seminerinde hakemlere çağrı yaptı, “Duygusal olmayın, hemen ceza verin” dedi

Giriş Tarihi: 8.1.2020 ABONE OL
Saygısızlığa izin vermeyin!
MHK Kış Semineri dün Antalya'da başlarken, TFF Başkanı Nihat Özdemir, hakemlere moral aşıladı. VAR öncesindeki dönemi de hatırlatan ve sistemin sadece 1.5 yıl olmasına rağmen iyi işlediğini belirten Özdemir, "VAR futbolda tartışmayı %100 bitirmek için değil %100 skandal kararları engellemek için getirilmiştir. Eskisi gibi 1 metre ofsayttan atılan golleri, ceza sahası dışında verilen penaltıları artık görmüyoruz. Bizleri temsil edenlere, hele hele sahada saygısızlık yapılmasına asla müsaade etmeyiz. Onun için sizler de sahada ister futbolcu, ister teknik adam, ister koridorda yönetici olsun, saygısızlığa prim tanımayın, duygusal davranmayın, yapanın cezasını anında verin" dedi.

ARDA KARDEŞLER: VAR İLE SKANDALLAR BİTTİ
Yapılan tören ile 33 hakeme FIFA kokartı takıldı. İlk kez FIFA kokartı takılan Arda Kardeşler ise A Spor'a şunları söyledi: "VAR hakemi olmak da sahada olmak da zor. Sahada olmaya alışkınız. VAR daha yeni girdi hayatımıza, yeni yeni öğreniyoruz. Zaman geçtikçe VAR'da da sahadaki gibi kendimizi rahat hissedeceğiz. VAR sistemi ile büyük skandallar sona erdi."

SPOR KULÜPLERİ ÇALIŞTAYI İÇİN GERİ SAYIM
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 13-17 Ocak tarihleri arasında Ankara'da Türk sporunun sorunlarının ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı bir çalıştay düzenleyecek. "Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı"nın ilk iki gününde TFF, kulüp birlikleri ve profesyonel liglerde yer alan kulüplerin katılımıyla Türk Futbolu masada olacak. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun açılış ve kapanış konuşmalarını yapacağı çalıştay Türk futbolunun geleceğine de ışık tutacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saygısızlığa izin vermeyin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN