15 yıllık emeğime leke sürdürmem

Giriş Tarihi: 31.8.2013

Nevin'in kendisini suçlayan açıklamaları için, "Demek ki bir akıl hocası çıkmış" yorumunu yapan Yüksel, "Beraber elde ettiğimiz şampiyonluklar da mı ilaçla geldi" diye konuştu

Nevin Yanıt'ın antrenörü Cüneyt Yüksel, sporcusunun "İlacı veren hocam" açıklamasına sert tepki gösterdi. İki yıl men cezası alan Nevin ile 12 yaşından bugüne kadar birlikte çalıştıklarını ifade eden Cüneyt Yüksel "O benim kızım gibiydi, hala da öyle. Bir baba kızına doping yapar mı? Nevin şu anda 27 yaşında. Ne söylediğini bildiğine göre niye benim verdiğim ilacı aldı. 15 yıl emek verdim. Emeğime leke sürdürmem" dedi. Cüneyt Yüksel, SABAH'a yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Nevin, bugüne kadar ilaç kullanmadım diyor. Sonra hocam verdi diyor. Öyle ise niye aldı. Kızgınlıkla söylemiş ve derdini anlatamamış.

Şampiyonluklar da mı ilaçla?
2010 ve 2012'deki Avrupa Şampiyonası'nda üst üste altın kazandı. Olimpiyat beşincisi oldu. Bu başarılarda mı ilaçla geldi. Neden birden konuşmaya başladığını anlamış değilim. Demek ki bir akıl hocası çıkmış, 15 yıl emek veren hocasını suçlamış."
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
15 yıllık emeğime leke sürdürmem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN