İşte bunlar sporumuzda görmek istediğimiz hareketler

Eczacıbaşı'nın şampiyonluk sevinci sırasında Esra Gümüş ile Vakıfbanklı Gözde Sonsırma'nın sergilediği dostluk görüntüleri hızla kirlenen spor dünyamız için ümit verdi.

Giriş Tarihi: 6.4.2015 12:12 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:16
İşte bunlar sporumuzda görmek istediğimiz hareketler
Voleybol DenizBank Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi'nde Eczacıbaşı Vitra şampiyon olurken, diğer temsilcimiz Vakıfbank da üçüncü oldu. Eczacıbaşı'nın şampiyonluk sevinci sırasında Esra Gümüş ile sahaya inip onun coşkusunu paylaşan Gözde Sonsırma'nın NTV Spor yayınında sergilediği dostluk görüntüleri ve söyledikleri hızla kirlenen spor dünyamız için ümit verdi.

Yıllarca milli takımda yan yana ter döken iki yıldız oyuncudan Gözde Sonsırma, "Tabii ki Eczacıbaşı'nı tebrik ediyorum. Çok büyük bir başarı elde ettikleri. Ne güzel iki Türk takımı böyle ilk üç sırada görebilmek. İnşallah uzun yıllar böyle devam eder. Biz tüm takım olarak Eczacıbaşı'nın finali kazandığı an havalara uçtuk ve şimdi sahada beraber seviniyoruz işte" dedi.

Esra ise, "İki Türk takımının kürsüde olmasından ötürü gurur duyuyorum. Vakıfbank da çok iyi bir takım. Biz Gözde ile söylemiştik, 'Yarı finali geçen kupayı alır' diye. Keşke iki Türk takımı finalde karşılaşabiyseydik. Ama olsun onlar daha önce bu kupayı kazanmışlardı. Bu sefer de biz almış olduk" derken Gözde de, "Benim de koleksiyonumda üçüncülük madalyası yoktu, o da var artık" diyerek kazanmanın değil mücadele etme ve yarışmanın spordaki asıl hedef olduğunu tüm Türkiye'ye gösterdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte bunlar sporumuzda görmek istediğimiz hareketler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN