Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarihi imza

Erzurum'da 2016'da açılması planlanan Kayak Bakım Merkezi için TKF, Avusturya şirketi Wintersteiger ile anlaşma imzaladı

Giriş Tarihi: 13.10.2015
Tarihi imza
Türkiye'de ilk kez en son teknoloji makineler ile donatılmış; TKF Kayak Bakım Merkezi'nin, Erzurum'da kurulumu ve 2016 yılı sezon açılışında faaliyete başlaması için dünyanın en iyi iki firmasından birisi olan; Wintersteiger ile TKF arasında dün sözleşme imzalandı. TKF Başkanı Erol Yarar, Kayak Branş Başkanları ile birlikte, dünyada en son teknolojiyi kullanan gelişmiş federasyonların yöneticileri ile görüşmeleri ve incelemeleri sonucunda; başarıların en önemli temel taşlarından birinin sporun yüksek teknoloji ile bütünleşmesi olduğunun anlaşıldığını belirtti.

TKF'Yİ TEBRİK ETTİ

Wintersteiger AG Bölge Direktörü Norbert Meier ise bu sporun gelişmesine önem veren TKF'yi tebrik ederek, milli takımlara bu anlaşmayla katkıda bulunacakları için mutlu olduğunu söyledi.

İKİ ŞAMPİYONA BİRDEN!
2026 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmak istediklerini belirten Yarar, "Uluslararası ilgiyi Türkiye'ye çekmiş durumdayız. Türkiye'nin bir bölgesinde Avrupa Şampiyonası, bir bölgesinde Dünya Şampiyonası düzenlemek üzere bir teklifimiz oldu. Bir ay içerisinde imza atıldıktan sonra bunu sizlere duyuracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarihi imza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN