İdolüm Cantona

Tarihi bir sürprize imza atıp, 9 yıldır dünya ağır sıklet şampiyonu unvanını elinde tutan Klitschko'yu deviren Fury sırrını açıkladı: Karakterimi Eric Cantona'dan aldım

Giriş Tarihi: 30.11.2015
İdolüm Cantona
Düsseldorf'da önceki gece Dünya Ağır Sıklet Boks şampiyonu Vladimir Klitschko'yu puanla yenerek herkesi şaşırtan İrlandalı boksör Tyson Fury ringdeki eğlenceli ve agresif tavırlarıyla dikkat çekmişti. Bu hareketlerin sırrı ise Fury'nin Klitschko gibi bir boksör karşısında yumruklarını arkada bağlayabilecek cesareti nereden bulduğunu soran gazetecilere verdi yanıtta saklıydı: "Ben bir Manchester United taraftarıyım ve çocukluğumdan beri tek idolüm Eric Cantona. Cantona gibi dikkat çekmek istiyorsam onun gibi agresif ve eğlenceli olmalıydım." Klitschko ile Fury, aralarındaki anlaşma gereği tarihi daha sonra açıklanacak bir karşılaşmada tekrar ringe çıkacaklar.

İSMİ MİKE TYSON'DAN

Yeni dünya şampiyonu Tyson Fury'nin adı ünlü ağır sıklet boks şampiyonu Mike Tyson'dan geliyor. Boksla iç içe olan Fury ailesi, oğullarına Tyson adını koyarak belki de geleceği görmüş!

EŞİNE ŞARKI SÖYLEDİ

Kazandıktan sonra ne yapacağını bilemeyen Fury, eşine verdiği sözü tuttu.Fury'nin Düsseldorf'da 65 bin kişinin önünde hamile eşi Paris'e şarkı söylediği anlar sosyal medyayı salladı.

11 YILDIR DEVİREN YOKTU

39 yaşındaki doktora sahibi şampiyon Vladimir Klitschko büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına karşın durumu olgunlukla karşılayarak takdir topladı. Ukraynalı efsane, 11 yıldır kimseye yenilmediği gibi son 9 yıldır dünya şampiyonu unvanının sahibiydi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İdolüm Cantona
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN