Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk gençliğine hizmet ediyoruz

Bakan Kılıç, Zeytinburnu Belediyesi'nce yaptırılan mobil buz pistinin açılışında " Bu yatırımları ülke geneline yayacağız" dedi

Giriş Tarihi: 22.2.2016
Türk gençliğine hizmet ediyoruz
Zeytinburnu Belediyesi'nin yaptırdığı mobil buz pisti, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla açıldı. Zeytinburnu Belediyesi Başkanı Murat Aydın'ın da katıldığı açılışta konuşan Bakan Kılıç, bu yatırımları Türkiye geneline yaymak istediklerini aktararak, sözlerine şöyle devam etti: "Verebileceğimiz en önemli destek, burada yapılan çalışmaları geliştirmek, Türkiye geneline yaymak ve farklı bölgelerde güzel tesisler yapmak.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK
Bu yatırımlarımıza AK Parti hükümetleri olarak devam edeceğiz. Çünkü AK Partimizin kurucusu, genel başkanı, Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bizlere verdiği talimatlar açıktır: Türkiye'nin her yerinde gençlerimize hizmet edecek, onları geliştirecek yatırımları yapmak. Sayın Başbakanımızın bizlere verdiği talimat da ortadadır. Gençlerimize her türlü çalışma alanında yol açmak. Biz bunun çalışmasını yerel yönetimlerle ortaya koyacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk gençliğine hizmet ediyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN