Türkiye'nin en iyi haber sitesi

very very good! *çok çok iyi

bu tür organizasyonlar için Paris’ten ’dan Ankara’dan daha güzel bir şehir. Trabzon’un lığını tam manası ile yapmış olması bizim için ayrı bir mutluluk”

Trabzon very very good! *çok çok iyi
ISF Başkanı Laurent Petrynka, " Türkiye'de değil Dünya'da olimpiyatlara en , en uygun, seviyesi en yüksek şehirlerden bir tanesi. Trabzon bu tür organizasyonlar için 'dan Ankara'dan Paris'ten de güzel bir şehir" dedi. Trabzon'da halkın, yönetimlerin ve politikacıların organizasyonlara sahip çıktığını belirten Petrynka, "Dünya standartlarında olimpiyata hazır olan Trabzon'un hazırlığını tam manası ile yapmış olması ayrı bir mutluluk. Ben bir çok ülkede organizasyonlara katıldım. Her şeyi son dakikaya bırakan, bizi yoran şehirlere rastladık. 30'dan fazla ülke buraya gelmeyi tercih etti. Türklerin uluslararası müsabakalar için çok istekli olmaları, onların bu alandaki başarma azminin ve başarılarının bir göstergesidir" dedi.

Önce samba sonra horon
Trabzon'da Türk sporcular madalyalarıyla poz verdi. Tören sonrası sahaya inen Brezilyalı gençler samba yaparken Türk gençlerde misket ve horonla onlara eşlik etti.

Türk sporcular madalyaya koştu
GYMNASİAD 2016 Trabzon'da Türk sporcular ikinci günde de farklı dallarda bir çok madalya kazandı.
KARATE / KATA : Emre Vefa Göktaş (altın), Mehmet Batuhan Özdemir (gümüş), 50 kg Kumite: Ekrem Aykanat (altın), 54 kg Kumite: Berkay Ayhan (altın), 58 kg Kumite: Ömer Faruk Ateş (altın), 62 kg Kumite: Oğuz F.Kaçar (altın)
KADINLAR: Bahtınur İlayda Turgut (gümüş), Cahide Nur Duman (bronz), 44 kg Kumite: Figen Yıldırım (gümüş), 48 kg Kumite: Ezgi Doğan (bronz), 52 kg Kumite: Birsu Gaye Özyazmacı (altın), 56 kg Kumite: Zeynep Tolay (altın)
ATLETİZM:400 metre engelli Uğur Erim (altın), 400 metre engelli Leyla Yanardağ (gümüş)
YÜZME:Kadınlar 50 metre sırtüstü İlayda Kargın (gümüş), serbest karışık 4x100 metre Türkiye (bronz)
Eskrim KADINLAR: Epe Nisanur Özkalaycı (gümüş), Kılıç Beyaz Demiray (gümüş), Flöre Fatmanur Gülen (gümüş).
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon very very good! *çok çok iyi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN