Türkiye'nin en iyi haber sitesi

K.Çekmece’de spor i

Giriş Tarihi: 21.8.2016
K.Çekmece’de spor festivali

Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, Küçükçekmece’de, 26-28 Ağustos’ta 11 spor dalının olacağı bir i yapacaklarını söyledi

Bu yıl 10'uncusu düzenlenen 'Şile Belediyesi Geleneksel Yağlı Müsabakaları'na konuk olarak katılan Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, İstanbul ve Küçükçemece halkına müjde verdi.. Ata sporları ile yakından ilgilenen Erdoğan, Küçükçekmece'de 'Etnospor Festivali' yapacaklarını söyledi. in 26-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacağını belirten Bilal Erdoğan, "Bu festival, 11 spor dalında yapılacak. Hem geleneksel sporlarımızı tanıtacağız hem de geleneksel sporlarımızın yanında kültürel unsurlarımızın sergileneceği, halkımızla buluşacağımız bir imkan olacak. Spor müsabakalarının yanı sıra festivalde hem konserler olacak, hem de çocuklar için birçok etkinliklerimiz yapılacak. Geleneksel tatlarımız ve lezzetlerimiz de halka sunulmuş olacak" açıklamasını yaptı.

KİMLİĞİMİZLE YÜRÜMELİYİZ
15 Temmuz darbe girişimine dair açıklamalarda bulunan Bilal Erdoğan, "Bizler millet olarak geleceğe kendi kimliğimizle yürümeye karar verdiğimizi bütün dünyaya göstermiş olduk. Kendi kimliğimizin içinde, kendi müziğimizin, kendi edebiyatımızın, kendi sanatımızın olduğu gibi kendi sporumuzun da olması gerektiğine inanıyorum. Biz Türk Milleti olarak, kendi kimliğimizle yürüme iddiasındayız" yorumunu yaptı.

ŞİLE'DE HALKLA BULUŞTU
Şile'de halkla buluştu Şile'de düzenlenen geleneksel yağlı güreş müsabakalarını izleyen Bilal Erdoğan'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
K.Çekmece’de spor festivali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN