Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alaçatı’da çit kavgası

İzmir Alaçatı’da damadının restoranı bulunan Fatih Terim, yan mekanın sahibi Selahattin Aydoğdu ile ‘tahta çit’ ve ‘fırın’ tartışması nedeniyle kavga etti

Giriş Tarihi: 16.7.2017
Alaçatı’da çit kavgası
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, önceki gece İzmir'de damatlarıyla beraber bir kavgaya karıştı. Damadı Ahmet Baran Çetin'in Alaçatı'da bulunan restoranının yanındaki mekanın sahibi olan, Galatasaray Kongre Üyesi ve TFF yedek yöneticisi Selahattin Aydoğdu'nun mekanıyla arasına tahta çit ve fırın yüzünden tartışma çıktı. Hatta olayın yumruklu, sopalı kavgaya dönüştüğü belirtildi. 14 Temmuz gecesi olay şöyle yaşandı: Terim'in damadı Çetin, komşusu ile kendi restoranını ayırmak için ortaya tahta bir çit çeker ve Aydoğdu'dan, kendi fırınını biraz daha ileriye almasını ister... Aydoğdu fırını taşısa da bunu yeterli görmeyen Çetin, daha fazla ileri alınmasını talep etse de reddedilir.

TERİM: BODRUM'DAYIM, GELİYORUM
İki iş yeri arasındaki anlaşmazlık kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından Fatih Terim'e şikayet edilir. Çetin, şikayetçinin Aydoğdu olduğunu iddia eder ve durumu kayınpederi Fatih Terim'e anlatır. Terim, Selahattin Aydoğdu'yu arayarak, "Neden sıkıntı çıkartıyorsun" diye konuşur. Bunun üzerine Aydoğdu, "Ben sizi şikayet etmedim. Bu tavrınız da hoş değil" yanıtını verir. Terim de, "Şu an Bodrum'dayım. Bekle, Alaçatı'ya geliyorum" derken, karşı taraf da "Tehdit etme.. Gel.. Bekliyorum" cevabını verir. Ve Terim, yazlığından yola çıkar.

SANDALYELER HAVADA UÇUŞTU
Saatler 01:00'i gösterirken; Terim, iki damadı Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarıyla birlikte Alaçatı'ya restoranların olduğu bölgeye gelir. Terim ve Aydoğdu, arasında tartışma çıkarken, Volkan Bahçekapılı'nın da mekandaki sandalyeleri sağa sola fırlattığı, bu sırada çalışan 5 kişinin yaralandığı öğrenilir. Yaralılardan Abdurrahim Baysal (fırın ustası) ve Sefa Gümüş (restoran çalışanı) hastaneye giderek darp raporu alırken, taraflar birbirinden şikayetçi oldu. Fırıncı Abdurrahim Baysal polise verdiği ifadede "Koluma ve kafama sandalye ile vurdular. Ancak karmaşada kimin vurduğunu görmedim" dedi. Bu arada Fatih Terim konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı.

DAMADIN ABLASINA 'KÜFÜR EDİLDİ' İDDİASI
Alaçatı gergin bir gece yaşarken, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin'in mekanında olan ablasına Yüzevler Kebap çalışanı tarafından küfür edildiği, olayların büyümesinde bunun da önemli bir neden olduğu iddia edildi

BEDRETTİN AYDOĞDU: ABİME YUMRUK ATTI
Selahattin Aydoğdu'nun kardeşi olan, ünlü kebapçı Bedrettin Aydoğdu yaşananları şöyle anlattı: "Fatih Terim, abimi telefonla arayarak tehdit etti. Sonra damatları ve korumalarıyla mekanımızı bastı. Dükkana girer girmez de abime yumruk attı. Emniyete şikayette bulunduk. Emniyet müdürüne, 'Eğer Terim'in ismi atında bizi ezersen ve adaleti uygulamazsan kendimi benzin döker yakarım' dedim. Bu olayın takipçisi olacağım."

'UZUN SÜRE DEVAM ETTİ'
Club Baba Köyiçi Çarşısı sahibi Emin Önal da olayla ilgili şunları söyledi: "Fatih Terim, Bodrum Türkbükü'ndeki evinden atlayarak beraberindekilerle birlikte Çeşme'ye geldi. Fatih Terim ve Selahattin Aydoğdu Çeşme'de buluştukları andan itibaren kızılca kıyamet koptu. Çevredekilerin koşuşturmalarına rağmen kavganın uzun süre devam ettiği gözlendi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alaçatı’da çit kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN