Spor turizminde rakipsiziz

Bakan Mehmet Kasapoğlu: "Misafirperverlik, hizmet kalitesi ve güvenlik açısından rakipsiziz. Spor turizminde ülkemizi daha yukarılara çıkarma gayretindeyiz."

Giriş Tarihi: 14.11.2019
Spor turizminde rakipsiziz
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, spor ülkesi olma yolunda son 17 yılda çok büyük atılımlar ortaya koyan Türkiye'yi, spor turizmi noktasında da daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı"nın kapanış törenine katılan Bakan Kasapoğlu, ülkemizi spor turizmi noktasında da daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduklarını belirtip şunları söyledi:

CUMHURBAŞKANIMIZA MÜTEŞEKKİRİZ
"Bir yanda kış sporları noktasında güzel olanaklar varken, diğer tarafta su sporları, başka bir yanda ekstrem sporlar... Çok kaliteli, dört dörtlük tesislerimiz var. Ülkemizin uluslararası organizasyonlarla ortaya koyduğu performans, futboldan basketbola, kış sporlarından bölgesel oyunlara kadar hem misafirperverlik açısından hem hizmet kalitesi hem de güvenlik açısından rakibimiz yok." Temmuz'da 2019-2023 yıllarını kapsayan 11. Kalkınma Planı'nın yürürlüğe konulduğunu, ilk kez 5 yıllık kalkınma planına spor turizminin girdiğini anımsatan Kasapoğlu, bu konuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a müteşekkir olduklarını da ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor turizminde rakipsiziz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN