Ermenistan tank ve araçları işgal bölgesine gönderiyor

Ermenistan tank ve araçları işgal bölgesine gönderiyor
27.09.2020 | 16:35

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Ermenistan Ordusu, saat 06.00 sularında Azerbaycan Ordusu’nun mevzilerine ve sivil yerleşimlere ateş açtı. İşgalci Ermenistan’ın Savunma Bakanlığı ise Azerbaycan Ordusu’na yaptığı saldırının görüntülerini paylaştı. Ayrıca işgalci Ermenilere ait tanklar ve araçlar işgal altındaki Karabağ bölgesine gönderildiğine dair görüntüler Ermenistan televizyon kanallarında gösterildi. İşte o görüntüler...

DAMLA KAYA

Ermenistan Ordusu, saat 06.00 sularında Azerbaycan Ordusu'nun mevzilerine ve sivil yerleşimlere ateş açtı. Ermenistan'ın Savunma Bakanlığı ise AzerbaycanOrdusu'na yaptığı saldırının görüntülerini paylaştı.

TANKLAR VE ARAÇLAR İŞGAL BÖLGESİNE GÖNDERİLİYOR

İşgalci Ermenistan Ordusu'na ait tanklar ve araçlar işgal altındaki Karabağ bölgesine gönderildiğine dair görüntüler Ermenistan televizyon kanallarında gösterilmeye başladı.

SON ANDA KURTULDULAR

Ermenistan Azerbaycan'ın toprağı olan ve işgal altında bulunan Dağlık Karabağ bölgesine tank ve asker sevkiyatını sürdürüyor. Ayrıca sabah saatlerinde bölgede görev yapan Anadolu Ajansı ekibi de saldırıya maruz kaldı. Son anda Ermeni saldırısından ekip kurtuldu.

SON DAKİKA