Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta kataloğunda hangi büyük indirimler var? İşte 13 Eylül BİM kataloğu aktüel listesi

Haftanın merakla beklenen 13 Eylül aktüel kataloğu geçtiğimiz günlerde duyurulurken bugün raflarda yerini aldı ve müşterilerini bekliyor. Bilindiği gibi, ilgili liste, kurumun resmi sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu haftanın BİM kataloğu aktüel listesinde indirimli kırtasiye fırsatları bulunurken, teknoloji ürünleri de oldukça iddialı. Haftanın öne çıkanları ise hiç şüphesiz, Huawei marka Y5 akıllı cep telefonu ile Keysmart marka buzdolabı olarak dikkat çekiyor. Vatandaşlar da, 'Bu hafta BİM aktüel ürünleri kataloğu listesinde neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizden indirimli kırtasiye ürünleri ile çeşitli teknolojik aletleri içeren 13 Eylül 2019 Cuma BİM listesine yer verdik.

Giriş Tarihi: 13.9.2019 10:18 Güncelleme Tarihi: 13.9.2019 10:19
Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğunda hangi büyük indirimler var? İşte 13 Eylül BİM kataloğu aktüel listesi

Haftanın 13 Eylül günü için kataloğu geçtiğimiz günler belli olurken bugün ise raflarda müşterilerini bekliyor. Her Cuma olduğu gibi bu haftaya ilişkin liste de kurumun resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu doğrultuda, milyonlarca vatandaş 'Bu hafta 13 Eylül Cuma listesinde neler var?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftanın listesinde indirimli kırtasiye ürünleri ile teknoloji aletleri gibi oldukça çeşitli fırsatlar bulunuyor.

BU HAFTANIN BİM KATALOĞUNDA HANGİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VAR? 13 EYLÜL 2019 CUMA

Haftanın BİM aktüel ürünleri listesinde öne çıkan ürün olarak ise hiç şüphesiz, Huawei marka Y5 akıllı cep telefonu olarak dikkatleri çekiyor. Katalogda son derece çeşitli kırtasiye ürünleri bulunurken, elektronik tutkunları için de teknoloji fırsatları bulunuyor. Hemen aşağıdaki görsel aracılığıyla 13 Eylül BİM kataloğuna ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğunda hangi büyük indirimler var? İşte 13 Eylül BİM kataloğu aktüel listesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN