Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'nu Şişli'yle vurdu!

Giriş Tarihi: 20.12.2014 14:24 Güncelleme Tarihi: 20.12.2014 14:51
Kılıçdaroğlu'nu Şişli'yle vurdu!

Başbakan :“Kılıçdaroğlu ‘Biz de Türkiye’yi idare edebiliriz’ demişti. Bu millet Kılıçdaroğlu’na 4 yıl değil 4 dakika bu emaneti vermez. Şişli’yi idare edemeyenler Türkiye’yi nasıl idare edebilir?” dedi.

Başbakan , Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen partisinin il kongresine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu'nun sözlerine cevap veren Davutoğlu şöyle seslendi.

Emir Sarıgül görevden mi alındı istifa mı etti?-Tıklayın

'ŞİŞLİ'Yİ İDARE EDEMEYENLER, TÜRKİYE'Yİ NASIL İDARE EDEBİLİR?'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Biz de Türkiye'yi idare edebiliriz" sözünü hatırlatan Davutoğlu, şunları söyledi:
"Bir tarafta demokrasi şöleni halinde görevini yapan AK Parti var. Diğer tarafta Şişli Belediyesi'nde olduğu gibi birbirlerini tehdit eden, birbirine hakaret eden, kamuoyunda birbirlerini aşağılayan CHP zihniyeti var. Gitsinler kendi evlerine sahip çıksınlar. Hatırlarsanız Kılıçdaroğlu bir şey söyledi; 'Biz de bu ülkeyi idare edebiliriz. Nasıl büyük şehirleri idare ettiysek Türkiye'yi de idare edebiliriz' diye. Allah muhafaza bu millet değil Kılıçdaroğlu'na 4 yıl, 4 dakika bile emanet etmez, Şişli'de yaşananlardan sonra. 4 dakika bunlara bu ülkeyi emanet etseler birbirini tehdit ederler, birbirinin koltuğuna göz dikerler , birbiriyle mücadele etmekten milletin yüzüne bakmazlar. Daha Şişli'yi idare edemiyorsunuz bırakın İstanbul'u bırakın Türkiye'yi. Şişli'yi idare edemeyenler ülkeyi nasıl idare edebilir ?"

Mustafa Sarıgül'den Emir Sarıgül tweeti!-Tıklayın

"2015 SEÇİMLERİNE GİDİLİRKEN YİNE KİRLİ KOALİSYONLARI YENİDEN KURMA ÇABASI İÇİNDELER"

Bir CHP milletvekilinin geçtiğimiz günlerde çıkarak bir itirafta bulunduğunu belirten Davutoğlu " 'Biz geçmişte bu cemaatle işbirliği yapmakla hata ettik' dedi. Son 1,5 yıldır bu topraklarda milli iradeden ümidini kesmiş olanlar bir şekilde kirli oyunların içine girdiler. 2015 seçimlerine gidilirken kirli koalisyonları yeniden kurma çabası içindeler" dedi.

İstifadan önce yetkileri gitti-Tıklayın

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'nu Şişli'yle vurdu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN