Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan kumpas açıklaması!

, Gülen Cemaati ve Fenerbahçe Başkanı 'ı susturmak için onlara kumpas kurduğunu dile getirdi.

Giriş Tarihi: 27.12.2014 20:09 Güncelleme Tarihi: 27.12.2014 20:29
Hanefi Avcı'dan kumpas açıklaması!
Yargıtay 9. Ceza Dairesi, "" davasında yargılanan eski Emniyet Müdürü 'ya "örgüt üyelerine yardım" suçundan verilen 5 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasını onadı.

Karar üzerine konuşan Hanefi Avcı, bunun beklediği bir karar olduğunu susturulmak için hapsedilmek istediğini söyledi. "Haliç'te Yaşayan Simonlar Dün Devlet Bugün Cemaat" kitabının yazarı Hanefi Avcı, bu kitabın ikincisini yazacağını duyurmuştu.Cemaat'in kendine göre suçlu ilan ettiğini anlatan Avcı, "Bunu hayata geçirmek için yukarıdan talimat veriliyor. Yargıya hükümetin müdahalesi çok kolay değil. İktidarın müdahelesi suni olur, yargının kendisinin müdahale etmesi lazım. Kitabım sadece cemaati değil, onla birlike cemaate imkan veren hükümeti de eleştiriyordu. Kitabımda anlattığım olayların bir kısmını müfettişler tahkik etmeye kalktılar hiçbiri görevini yapmadı. Türkiye'de devletin kendi içinde enformasyonu yoktur" diye konuştu.

Hanefi Avcı'ya 5 yıl 7 ay ceza- Tıklayın

Hanefi Avcı, kendisi gibi ve 'ın da susturulmak istendiğini ifade ederek şunları söyledi: "Cübbeli Hoca'ya da Aziz Yıldırım'a da kumpas kuruldu. Bir bardakla isterlerse sizi terör üyesi yapabilirler. Cemaat insanları iftira atmak için dinliyor. Cemaat hala iktidara karşı alternatiftir."

Hanefi Avcı: Susturulmam gerekiyordu-Tıklayın

Beşir Atalay: Hanefi Avcı'yı tebrik ediyorum!-Tıklayın

Pensilvanya'nın Hanefi Avcı kararının sebebi-Tıklayın

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hanefi Avcı'dan kumpas açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN