Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mehmet Metiner oyunun rengini açıkladı

Meclis Araştırma Komisyonu 4 Bakan için kararını vermiş ve Yüce Divan’a gönderilmesine gerek olmadığını açıklamıştı. AK Parti Adıyaman milletvekili Metiner de oyunu aynı yönde kullanacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 19.1.2015 20:50 Güncelleme Tarihi: 19.1.2015 23:29
Mehmet Metiner oyunun rengini açıkladı
Yarın TBMM'de önemli bir gün yaşanacak. Meclis Araştırma Komisyonu kararından sonra TBMM'de Yüce Divan konusunda kararını verecek. Meclis Araştırma Komisyonu 4 Bakan için kararını vermiş ve Yüce Divan'a gönderilmesine gerek olmadığını açıklamıştı. AK Parti Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner de oyunu aynı yönde kullanacağını açıkladı.

İşte AK Parti Milletvekili Metiner'in açıklaması:

'OYUMUZLA PARALEL OYUNUN SON PERDESİNİ DE PARÇALAYACAĞIZ'


20 Ocak Salı günü yani Yarın Meclis'te Yüce Divan için gizli oylama yapılacak. Ben oyumun rengini şimdiden açıklıyorum. Gönül rahatlığıyla 17/25 Aralık darbe kumpasına ve paralel yapının hukuki yolsuzluğuna ret diyeceğim. Oyumuzla paralel oyunu bozacağız.

Partimize/hükümetimize/liderimize kurulmak istenen kapanı paramparça edeceğiz. AK Parti saflarından bir tek fire çıkmadığını herkes görecektir. Gün Ak Parti grubunun yekvücut olduğunu paralel suç şebekesine ve onların iplerini ellerinde tutan efendilerine gösterme günüdür.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Metiner oyunun rengini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN