Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pensilvanya'nın ihanet medyası

Her milli meselede bir ihanetle karşımıza çıkan Pensilvanya suç örgütü, Türkiye ordusunun Süleyman Şah operasyonuna da alçakça saldırdı. Operasyonu ilk saatlerinden itibaren sosyal medya üzerinden deşifre ederek sınır ötesindeki askerimizin can güvenliğini tehlikeye sokan örgütün gazeteleri, bugünkü manşetleriyle İsrail medyasını hatırlattı.

Giriş Tarihi: 23.2.2015 10:14 Güncelleme Tarihi: 23.2.2015 13:47
Pensilvanya'nın ihanet medyası

İSRAİL MEDYASI GİBİ ÇALIŞIYORLAR

Fethullah Gülen'in kontrolündeki Zaman, Bugün, Millet, Taraf, Cumhuriyet ve Sözcü gazeteleri yine ihanette sınır tanımadı. Bütün dünyanın "askeri ve diplomatik zafer" olarak yorumladığı Süleyman Şah türbesi operasyonuna alçakça saldıran Pensilvanya medyası, Paralel örgütün nasıl bir ihanet içinde olduklarını bir kez daha gösterdi. Türk askerinin bölgeden çekilmesinin ardından çatışmaların hızlandığını görmezden gelen Paralel örgüt, aylardır sürdürdüğü "Türkiye'yi savaşa sokma politikasını" Süleyman Şah türbesi gibi milli bir mesele üzerinden bir kez daha alçakça bir tahrikle gündeme getirdi.

Yolsuzluk olmadığını Paralelciler de itiraf etti

TETİKÇİ HABER SİTELERİ BOŞ DURMADI

Haber kaynakları deşifre olmasına rağmen ihanetine devam eden Fuatavni'yi kullanmaya devam eden Paralel örgütün tetikçi haber siteleri rezil bir üslupla Türkiye'nin Şah Fırat operasyonunu itibarsızlaştırmaya çalıştı. Attıkları başlıklarla Türkiye ordusunu küçük duruma düşürmeye çalışan tetikçi haber siteleri, aşırı kilo alarak 150 kiloya ulaşıp 2010 yılında çürük raporu alan Zekeriya Öz'ün savaş çığırtkanlığı yapan sözde "kahramanlık" tweetlerini manşetten verdi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanya'nın ihanet medyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN