Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhsanoğlu'ndan ve 'ye soğuk duş

ve ’nin çatı adayı olarak Cumhurbaşkanı adayı gösterdikleri , iki partinin de milletvekilliği adaylığı teklifini reddetti.

Giriş Tarihi: 26.3.2015 05:23 Güncelleme Tarihi: 26.3.2015 10:00
İhsanoğlu'ndan CHP ve MHP'ye soğuk duş
2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi'ne ve 'nin ortak adayı olarak giren, ancak Recep Tayyip Erdoğan karşısında ağır bir yenilgiye uğrayarak destekçilerini hayal kırıklığına uğratan , bu defa da her iki partinin milletvekilliği adaylığı teklifini kabul etmeyerek Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi üzdü.BAHÇELİ BİZZAT GÖRÜŞTÜ

İhsanoğlu'yla MHP adına bizzat 'nin görüştüğü, İhsanoğlu'nun siyaseti düşünmediği gerekçesiyle teklifi reddettiği belirtiliyor.

Öte yandan paralel yapı ve Ergenekon sanıklarının ilgi gösterdiği MHP'de bu isimler ardı ardına çizik yiyor. Emekli Albay Erdal Sarızeybek başvuruya gelmesine rağmen parti tarafından veto edildi.

Yine Tunceli'den MHP'den aday olacağını belirten Namık Kemal Zeybek ile Ülkü Ocakları eski Başkanı Azmi Karamahmutoğlu'nun milletvekilliğine adaylık başvuruları veto edildi. Daha önce Paralel Yapı sanığı eski polis müdürü Yurt Atayün'ün aday adaylığı da reddedilmişti.


Kaynak: Star
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhsanoğlu'ndan CHP ve MHP'ye soğuk duş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN