Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'e seks tuzağı mercek altında

Latif Erdoğan’ın A Haber’e yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Savcılık iddialar üzerine ve vakfın başkanı Mustafa Yeşil hakkında soruşturma başlattı. Vakfın eski başkanı Harun Tokak hakkında iddiaların yeniden gündeme gelmesi üzerine, paralelci polislerin ’e kurduğu seks tuzağı da yeniden mercek altına alındı.

Giriş Tarihi: 15.5.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 15.5.2015 18:23
Nuh Mete Yüksel'e seks tuzağı mercek altında

Fetullahçı Suç Örgütü'nün yasadışı dinleme skandallarından sonra yasadışı kaset operasyonları da ilk kez savcılık tarafından soruşturma kapsamına alındı. Latif Erdoğan'ın A Haber'e yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Savcılık iddialar üzerine ve vakfın başkanı Mustafa Yeşil hakkında soruşturma başlattı. Vakfın eski başkanı Harun Tokak hakkında iddiaların yeniden gündeme gelmesi üzerine, paralelci polislerin 'e kurduğu seks tuzağı da yeniden mercek altına alındı.

GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI BU SEKS TUZAĞININ NERESİNDE?

Peki 'e dava açan Nuh Mete Yüksel'e kurulan seks tuzağının emrini kim vermişti. Gülen örgütünün her kademedeki üyesinin yıllardır gururla anlattığı Nuh Mete Yüksel'e seks tuzağının arkasında hangi polisler var? Nuh Mete Yüksel'e kurulan seks tuzağını basına servis eden Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı ve vakfın o dönemdeki başkanı Harun Tokak bu tuzağın neresinde?

SABRİ UZUN SEKS TUZAĞINI ANLATIYOR

Yıllardır tartışılan Fetullahçı polislerin Nuh Mete Yüksel'e kurduğu seks tuzağı Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun tarafından kaleme alınan "İN" kitabında ayrıntısı ile anlatılıyor.
İşte Sabri Uzun'un kitabından Fetullahçı polislerin Nuh Mete Yüksel operasyonu:

NUH METE YÜKSEL İLE KASET TUZAĞINI KONUŞTUM

2002'nin Haziran ayı başlarında Savcı Nuh Mete Yüksel'e kurulan sek tuzağıyla ilgili haberleri gazetelerde okuduğumda, kendisine çok samimi duygularla daire başkanlığımıza davet edip 3-4 saat konuştum. Nuh Mete Yükseml 1999 yılında Fetullah Gülen hakkında dava açmıştı. Maalesef "4 dakika 52 saniye süren kaseti sonuna kadar izlemediğini ve montaj olduğunu" söylemişti. Kriminal raporda ise görüntülerin montaj olmadığı raporu verildi.

YİNE MEKTUPLA İHBAR YAPILIYOR VE NUH METE YÜKSEL'İN KASETİ BULUNUYOR!

İsterseniz görüntülerin bulunuş! hikayesini birlikte hatırlayalım. 2002 yılında Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi'ne mektupla yapılan bir ihbarla Çağdaş Eğitim Vakfı'nın PKK örgütüne yardım sağladığı önü sürülmüştü. Çağdaş Eğitim Vakfı'nda arama yapan polisler içinde Komiser Bayram Özbek vardı ve bu komiserin arama yaptığı yerde Savcı Nuh Mete Yüksel'in video görüntüsünün CD'ye yüklenmiş hali bulundu. Sonuçta Nuh Mete Yüksel görevinden alındı.

FETULLAHÇI POLİSLER AVUKATLIK BÜROSUNA GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRİYOR

Yaptığım araştırma sonucunda şu sonuca vardım. Savcının Cemaat lideri hakkında dava açması, onu Cemaat'in hasmı durumuna getirmişti. Bu sebeple polis görünümlü Cemaat mensupları, görev gereği 24 saat birlikte oldukları Yüksel'in özel hayatına ait sırlara erişmişti. Edindikleri bilgilerle savcının arkadaşı ve avukatı olan kişiyi parayla ikna ettiler. O avukatın bürosuna yerleştirdikleri kameralarla özel hayata ait görüntüleri kaydedip, Cemaat'in intikamını aldılar. Böylece Savcı'nın DGM'den uzaklaştırılmasını ve cezalandırılmasını sağladılar.

ŞAKİRTLER AVUKATI 300 BİN DOLARA SATIN ALIYORLAR

Bu aşk görüntüsünün çekimi, Nuh Mete Yüksel'in avukatının bürosunda yapılmıştı. Sonradan aldığım duyumlar, o kadını da sözkonusu avukatın temin ettiği yönündedir. O avukatın eşinden boşandığı, parasız kaldığı, 300 bin dolar karşılığında Cemaat şakirtleri polislerle anlaşarak bürosuna altı adet kamera yerleştirilmesine izin verildiğini biliyorum.

EMNİYET TEŞKİLATINDAN KİMLERE TUZAK KURULDU?

Cemaat'in emniyet teşkilatı mensuplarına da tuzaklar kurduğu biliniyor. Bu konuda basına da birçok haberler yansıdı. İsterseniz öncelikle bu isimleri verelim

1-Emin Arslan- Emniyet Genel Müdür Yardımcısı
2- Sabri Uzun- Emniyet İstihbarat Daire Başkanı
3-Hanefi Avcı-Eskişehir İl Emniyet Müdürü
4-Celal Uzunkaya-Emniyet Genel Müdür Yardımcısı
5-Mustafa Gülcü- Emniyet Genel Müdür Yardımcısı
6-Orhan Özdemir-Ankara İl Emniyet Müdürü
7-Faruk Ünsal-Sakarya İl Emniyet Müdürü
8-A.İlhan Güler-İstanbul İstihbarat Şube Müdürü

9-Mustafa Aral-Kaçakçılık Daire Başkanı

Usulsüz dinleme operasyonunda 10 tutuklama

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nuh Mete Yüksel'e seks tuzağı mercek altında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN