'a saldıranlar cilerden daha pişkin çıktı!

Yazar ’a düzenleyen şüphelilerden Mehmet Demirci Şişli’de bir emlakçı çıktı. Demirci ile saldırıya iştirak eden Oğuz Tosun’un ise Demirci’nin yanında çalışan işçisi olduğu belirlendi. İki şüpheli polis ifadelerinde birbirinden çelişkili sözler sarfedip arkalarında herhangi bir güç ya da örgüt olmadığını iddia ettiler.

Giriş Tarihi: 23.5.2015 10:30 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 10:36
Latif Erdoğan'a saldıranlar Paralelcilerden daha pişkin çıktı!
Yazar 'a düzenleyen şüphelilerden Mehmet Demirci Şişli Ülkü Ocakları Başkanı çıktı. Demirci ile saldırıya iştirak eden Oğuz Tosun'un ise Demirci'nin yanında çalışan işçisi olduğu belirlendi.

'İN ÖNÜNDE PUSUYA YATMIŞLAR

Savcı talimatı ile emniyetten serbest bırakılan şüpheliler ifadelerinde çelişkili ifadeler kullandılar. Oğuz Tosun olay günü Mehmet Demirci ile yolda karşılaştıklarını ve kendisinin Latif Erdoğan ile görüşmeye gideceğini söyleyince Demirci'nin de geldiğini söylerken Mehmet Demirci internetten araştırma yaptığını Latif Erdoğan'ın programın saatini öğrendiğini yani planlı şekilde kanal önüne geldiğini söyledi.

LATİF ERDOĞAN BİZİ DARP ETTİ ŞİKAYETÇİYİZ

Her iki şüpheli de Erdoğan'ı darp etmek üzere A Haber kanalına gelmediklerini, Merak Akşener ile ilgili kaset sözleri sebebiyle kendisi ile görüşmek üzere olay yerine geldiklerini ileri sürdüler. Hiçbir örgüt ya da gurup ile irtibatları olmadığını iddia eden iki şüpheli, garip bir şekilde Latif Erdoğan'ın kendilerini darp ettiğini iddia ettiler. 24 yaşındaki Şüpheli Oğuz Tosun 61 yaşındaki Latif Erdoğan'ın kendisini darp ettiğini iddia ederken diğer şüpheli Mehmet Demirci Erdoğan'dan kendisini darp ettiğini iddia edip şikayetçi olacak kadar işi abarttı.

AMACIMIZ FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTİ


Şüphelilerin A Haber'in otopark girişinden güvenlik görevlisinin dalgınlığından faydalanıp içeri girdikleri, programa katılmak için ulaştırma aracından inen Latif Erdoğan'ı binaya girecekken konuşmak ya da fotoğraf çektirmek bahanesiyle durdurdukları, sonrasında da darp etmek suretiyle yaraladıkları ortaya çıktı.

LATİF ERDOĞAN'DAN KENDİMİZİ KORUMAYA ÇALIŞTIK!

31 yaşındaki saldırganın Latif Erdoğan'dan kendisini korumaya çalıştığını iddia etmesi ise gülünç bulundu. Şüphelilerin 12 Mayıs günü de kanal önüne gelerek keşif yaptıkları bir süre gözetleme yaptıktan sonra ayrıldıkları belirlendi. Şüphelilerin Latif Erdoğan'ın kendilerini darp ettiği iddiasının aksine görgü tanıkları iki şüphelinin konuşmak üzere durdukları Erdoğan'ı yumrukladıklarını yere düşen Erdoğan'ın kollarına girilerek ayağı kaldırıldığını polise anlatmaları dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Latif Erdoğan'a saldıranlar Paralelcilerden daha pişkin çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN