, ve in kirli işbirliği

Giriş Tarihi: 25.5.2015 12:54 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 21:02
HDP, DHKP-C ve Paralelin kirli işbirliği

Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş, HDP’ye yönelik saldırıları düzenleyen terör örgütü ’ye teşekkür etmişti. yapının yayın organı Zaman gazetesi de HDP'nin saldırgan DHKP-C'li değil IŞİD'çi iddiasını gazetesine taşıyarak destek vermişti. ve ’deki HDP saldırılarından failin DHKP-C’li olduğu ortaya çıkmasına rağmen parti yetkililerin ısrarla hükümeti suçlamasına emekli Cumhuriyet başsavcısı ve AK Parti Burudur Adayı Reşat Petek cevap verdi.

İŞTE EMEKLİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI REŞAT PETEK'İN SABAH.COM.TR'YE YAPTIĞI AÇIKLAMA

terör örgütünün siyasi bir uzantısı olan kendilerine yapılan saldırıların sorumlularının arkasında Hükümet var algısı yaratmak için 'lilerin saldırmadığını ve terör örgütünün kendilerini desteklediğini kendilerinin de onların samimiyetlerine inandıklarını açıkladı.
Devlet saldırganı yakalayarak DHKP-C geçmişini olduğunu açıkladı ancak HDP olayı provoke etmeye devam ediyor.

SİYASİ SONUÇ NE OLURSA OLSUN

Terör örgütlerinin ortak özelliğidir, siyasi sonuç ne olursa olsun buna asla rıza göstermezler. Çünkü onlar sadece kaostan beslenir. Bunlar da kaos üretmenin çabaları.

TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ORTAK ÖZELLİĞİ

Terör örgütlerinin HDP'ye malzeme vermek için iş birliğine gittiği ortada. Terör örgütleri hakkında birçok davaya bakan bir savcı olarak, DHKP-C, PKK, TİKKO gibi örgütlerin ve 'deki olaylara benzer provokasyonlar yapabilecekleri, insanların öleceklerini bilseler de bundan geri durmazlar.

Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz'ı katleden ve İstanbul Vatan Caddesi'ndeki Emniyet Müdürlüğü'ne saldıran DHKP-C terör örgütüne ne ne de HDP tepki gösteremedi. Çünkü DHKP-C terör örgütü ile CHP ve HDP aynı de. Bu partiler 'Terör kimden gelirse gelsin' sözünde eğer samimiyseler açıklamalardan ziyade tutumları ile terör örgütleri ile aralarına mesafe koymalıdırlar.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP, DHKP-C ve Paralelin kirli işbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN