Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den cilere 'Demirtaş' çağrısı

Gülen’in bir zamanlar en yakınındaki isim olarak bilinen, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski başkanı geçtiğimiz günlerde oyunu AK Parti’ye vereceğini açıklamıştı. Bugün de AK Parti’nin gevşeklik gösteren seçmenini sandığa davet eden Gülerce, Gülen örgütünün tabanına şok mesajlar gönderdi.

Giriş Tarihi: 29.5.2015 10:39 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 13:12
Hüseyin Gülerce'den Paralelcilere 'Demirtaş' çağrısı

Twitter üzerinden açıklamalarını sürdürüyor. Gülen'in bir zamanlar en yakınındaki isim olarak bilinen, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski başkanı Hüseyin Gülerce geçtiğimiz günlerde oyunu AK Parti'ye vereceğini açıklamıştı. Fuat Avni'nin Fetullah Gülen tarafından yönetilen bir hesap olduğunu belirten ve 7 Haziran lerinden sonra örgütün hızla dağılma sürecine gireceğinin altını çizen Gülerce, Twitter üzerinden eleştirilerini sürdürüyor. Bugün de AK Parti'nin rehavet içinde olan seçmenini sandığa davet eden Gülerce, Gülen örgütünün tabanına şok mesajlar gönderdi.


İŞTE HÜSEYİN GÜLERCE'NİN GÜLEN ÖRGÜTÜNE SON ÇAĞRISI

F.Gülen belli ki, Turkiye'yi yönetmek istemiş. Senelerdir gizli hazırlık yapmış. Problem şurada: Etrafındakiler yönetime ehil insanlar mı?

Demokrasilerde yönetim halk iradesiyle belirlenir. Yönetime talip olanları az çok tanırız. Gülen'in hazırladığı kadroları ise tanımıyoruz.

Gülen Türkiye'nin daha iyi yönetilmesi için değil, kendisi tarafından yönetilmesi için yola çıkmış. Sonunda küresel iradeye teslim olmuş...

Arkadaş uyan. Ekranlarını ve sayfalarını, örgütünün desteklediği partiye açanları,Demirtaş'ı parlatanları artık tanı Hizmet bu muydu?

Turkiye'ye koalisyon tuzağı kuruldu Seçime katılma oranı artarsa tuzak bozulur. Gevşeklik göstermeyip sandığa gitmeli. Oy verip oyunu bozmalı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Gülerce'den Paralelcilere 'Demirtaş' çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN