Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nin acemi milletvekili sosyal medyada alay konusu oldu!

Giriş Tarihi: 5.8.2015 09:31 Güncelleme Tarihi: 5.8.2015 11:30
CHP’nin acemi milletvekili sosyal medyada alay konusu oldu!

Fetullahçı Terör Örgütü medyasının “ Valisi kapattı” yalanına de alet oldu. Caminin resmini bile görmeden meclis gündemine getiren CHP’nin acemi milletvekili sosyal medyada alay konusu oldu. Çünkü ortada kapatılan bir cami yoktu. Kapatılan bina ise belediyenin arazisine inşa edilen “Hisar Öğrenci Yurdu”ydu.

Örgütün " Valisi kapattı" yalanına balıklama atlayan 'nin acemi milletvekili sosyal medyada alay konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları "Çabuk gaza gelme Barış Yarkadaş! Sen bu işlerde acemisin. Bu örgüt kimleri kullanmadı ki, seni kullanır sonra ortada bırakır. Her şeye atlama. Önce bu soru önergesini elini tutuşturanlardan bir fotoğraf iste, sonra topa gir. Yalan makinası gazetelere haber olacağım derken rezil olursun" şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

EFSANELEŞEN FETHULLAH GÜLEN CAPSLERİ İÇİN TIKLAYIN


HALA "KAPATILDI" DEDİKLERİ CAMİNİN FOTOĞRAFINI YAYINLAMADILAR

Bu alçak yalanı bir haftadır sürdüren Fetullahçı Terör Örgütü medyası hala tek bir fotoğraf yayınlayamadı. Çünkü yayınladığında burasının bir cami değil "Hisar Öğrenci Yurdu" olduğu ortaya çıkacak.ZAMAN BİR HAFTADIR AYNI YALANI SÜRDÜRÜYOR


Paralel Devlet Yapılanması'nın (PDY) yayın organı , son algı operasyonununu Kütahya'da sahneledi. Kütahya'da bir süre önce Paralel Yapı'ya ait bir kolejin yasal eksiklerinden dolayı 1 ay kapatılması ve belediyeye ait arsada imar ve iskansız kurulan Hisar Öğrenci Yurdu, bir süre önce belediye tarafından kapatıldı. PDY'ye ait Konuralp Koleji hakkında da iskan ruhsatı olmadığı gerekçesiyle inceleme başlatıldı. Denetim ve yaptırımlardan rahatsız olan Paralel Yapı, medya kuruluşlarını harekete geçirdi. Zaman gazetesi öncülüğünde gerçekleştirilen algı operasyonu, valiliğin cami kapattığı yalanıyla yürütülüyor.

İftira var ama ortada cami yok!

O KAÇAK YURT FETÖ'NÜN KENTTEKİ MERKEZİ


Konuyla ilgili açıklama yapan Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, söz konusu yurdun Paralel Yapı'nın kentteki üssü konumunda olduğunu söyledi. Yurt binasının giriş katında mescit olarak kullanılan bir bölüm olduğunu dile getiren Yılmaz, şöyle devam etti: "Burası bir cami değil. Yurt binasının giriş katındaki bir bölüm. Yurdun inşaat ruhsatı ve iskanı olmaması nedeniyle Kütahya Belediyesi tarafından mühürleniyor. Yurdun olduğu arsanın içinde Kütahya Belediyesi'nin de arsası var, bunun üzerine yapmışlar. Bina mühürlendiği için mescide giriş-çıkış mümkün olmuyor. 'Kaçak yurt yaptık, bundan kapandı' diyemiyorlar, iftira atıyorlar. Yaptığımız denetlemelerden dolayı rahatsızlık duyuyorlar ve dinden vuruyorlar."

BEN 28 ŞUBAT'TA CAMİYE GİDERKEN ONLAR EŞİNİN BAŞINI AÇIP KADEH TOKUŞTURUYORDU

Paralel Yapı'ya ait Zaman gazetesinin "28 Şubat ve 12 Eylül'de bile camimize kilit vurulmadı" diyerek algı operasyonu yürüttüğünü ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu: "Benim bu konuda hassasiyetimi bürokrasi de çalıştığım arkadaşlar da bilir. Devletin bekası için biz her türlü göreve hazırız. Ben 28 Şubat'ta mağdur olan isimlerdenim. 28 Şubat'ta da camiye gidiyordum, eşimde örtülüydü. 28 Şubatta başkalarına yaranmak ve gizlenmek için camiye gitmek yerine eline kadeh alıp tokuşturanlar, eşlerini dansa çıkaranlar, hanımların başlarını verilen talimatla açanlar bana iftira atmaya kalkmasınlar."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’nin acemi milletvekili sosyal medyada alay konusu oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN