Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan'dan 'a atılan ya sert tepki

Giriş Tarihi: 27.8.2015 11:46 Güncelleme Tarihi: 27.8.2015 16:21
Başbakan'dan Sümeyye Erdoğan'a atılan iftiraya sert tepki

Başbakan 2 Milyon gülen Yüz ödül töreninde yaptığı açıklamada FETÖ-CHP-GEZİCİ üçlüsünün 'a yönelik larına sert tepki gösterdi. Davutoğlu, iftira atanlardan biri olan CHP'li Mahmut Tanal için ise "Kılıçdaroğlu had bildirmezse biz bildiririz." ifadelerini kullandı.

İşte Davutoğlu'nun açıklamasından satır başları;

Günlerdir bize siyasi ahlâktan bahsedenler bir CHP Milletvekili'nin irfan ahlâk sahibi bir hanımefendiye dönüp yaptığı çirkin konusunda sessiz kalıyorlar. Cumhurbaşkanımızın kızı Sayın 'a dönük olarak yürütülen bu alçakça kampanya herşeyden önce siyasi ahlâksızlığın en çarpıcı örneğidir. Sayın Sümeyye Erdoğan sadece Cumhurbaşkanımızın kızı değildir. Benim daha öncede akademik hayattan tanıdığım daha genç yaşında ahlâkıyla irfanıyla temayüz ve tebarüz etmiş onurlu bir Türk hanımıdır.

Davutoğlu: Tarih sorumluluktan kaçanları da yazacak

HAKARET BÜTÜN GENÇ HANIMLARA YAPILMIŞTIR

Ona yapılan hakaret bütün genç hanımlara yapılmıştır. Nerede kadın hakları savunucuları nerede sivil toplum sözcüleri nasıl bir karabulut çökmüş ki vicdanların üzerine eğer hakaret eleştiri dahi yöneltilse bir hanıma kadın haklarından bahsedilir, ama böyle ağır bir hakaret yapıldığında sessiz kalınır. Sayın Kılıçdaroğlu'yla son 2,5 aydır nazik nezaket kuralları içinde görüşmeler yaptık. Karşılıklı olarak birbirimizi tanıdık. Ailelerimizden bahsettik şimdi kendisine sesleniyorum bu milletvekilinin haddini siz bildirin insanların aileleriyle siyasilerin aileleri üzerinden bir takım oyunlara kalkışan bu insanların haddini siz bildirin ama siz bildirmezseniz biz hâd bildirmeyi de biliriz!

FETÖ, CHP ve Gezici müptezellerin peşinden gittiği alçak

Adamlıktan nasibini alamamış


FETÖ-CHP ortaklığıyla Sümeyye Erdoğan hakkında çirkin kampanya

Alçak saldırıya suç duyurusu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'dan Sümeyye Erdoğan'a atılan iftiraya sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN