Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanal'ın çirkin iddiası CHP'yi de rahatsız etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı 'la ilgili çirkin bir iddiayı gündeme taşıyan CHP İstanbul Milletvekili 'ı partisi de uyardı. CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök, "özel hayata girilmesini doğru bulmuyoruz" dedi. Mahmut Tanal danışmanının kendisine açtığı dava ile ilgili de gündeme gelmişti.

Giriş Tarihi: 27.8.2015 14:29 Güncelleme Tarihi: 28.8.2015 19:05
Tanal'ın çirkin iddiası CHP'yi de rahatsız etti
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la ilgili çirkin bir iddiayı gündeme taşıdı. O iddia partisini de rahatsız etti. CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök: " Sayın Mahmut Tanal'ın grubumuza vermiş olduğu önergede Sümeyye Erdoğan ile ilgili en ufak bir cümle kelime geçmemektedir, zaten geçseydi biz bu konuda izin vermezdik. Kamuoyuna düşen bilgileri paylaşmış ise arkadaşımız biz bunu doğru bulmayız kimsenin özel hayatıyla ilgili doğru ya da yanlış bilgilerin tartışılmasından yana değiliz" dedi.

'Paralel Yapı'nın tüm eylemlerinde boy gösteriyor

'Paralel Yapı'nın hemen hemen tüm eylemlerinde boy gösteren bir isim, ayrıca çeşitli iddialarla tutuklanan 'Paralel Yapı'ya mensup olduğu iddia edilen polislerin de avukatlığını yaptı.

Daha önce danışman skandalıyla gündeme gelmişti!

Tanal, daha önce de danışman skandalıyla gündeme gelmişti. Tanal'ın ikinci danışmanı olan Derya Alkan işe başladıktan kısa bir süre sonra işten atıldığını bunun gerekçesinin de milletvekilinin ahlâka ve dürüstlüğe aykırı taleplerini yerine getirmemesi olduğunu iddia etti. Danışman Alkan, Tanal'a noterden ihtar çekerek kendisine verilen sözlerin yerine getirilmesini istedi. Bu arada meclis kulislerinde Tanal'ın bir dönem de 50'den fazla danışman değiştirdiği de konuşuluyor. Ayrıca Tanal'ın bir danışmanının da asansörde herkesin önünde tartakladığı ileri sürüldü.

FETÖ, CHP ve Gezici müptezellerin peşinden gittiği alçak

Alçak saldırıya suç duyurusu

Adamlıktan nasibini alamamış

Başbakan'dan Sümeyye Erdoğan'a atılan iftiraya sert tepki

Ahmet Yenilmez: Levent Üzümcü abi sohbetlerine katıldı da bizim haberimiz mi yok?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanal'ın çirkin iddiası CHP'yi de rahatsız etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN