Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tacizci paralel profesör CHP'nin gazetesinde yazar oldu

Giriş Tarihi: 8.9.2015 13:12 Güncelleme Tarihi: 8.9.2015 13:34
Tacizci paralel profesör CHP'nin gazetesinde yazar oldu

Bir kız öğrenciye tacizde bulunduğu gerekçesiyle üniversiteden atılan paralel örgütün ‘çakma’ profesörü Osman Özsoy, CHP milletvekili Durdu Özbolat’ın sahibi olduğu Yurt Gazetesi’nde yazar oldu.


Paralel örgütle Cumhuriyet Hak Partisi (CHP) arasındaki yakınlaşma ve iş birliğini belgeleyen örneklere bir yenisi daha eklendi. Paralel örgütün kalemşörü olan Prof. Dr. Osman Özsoy, CHP'nin gazetesi Yurt Gazetesi'nde yazmaya başladı. Bir süre önce paralel örgütün kanalı Samanyolu TV'de çıktığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu "AK Parti seçimde yüzde 60 oy alsa da bu dönem bitmiştir. Süreci 3- 5 yiğit adam sona erdirir" diyerek tehdit eden Özsoy'un, daha önce çalıştığı üniversiteden bir kız öğrenciye sözlü cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle atıldığı ortaya çıkmıştı.

CHP milletvekili Durdu Özbolat'ın sahibi olduğu Yurt Gazetesi, paralel profesör Özsoy'a kucak açtı. Özsoy gazetede konuk yazar olarak köşe yazısı yazmaya başladı. Sahibi olduğu internet sitesinden paralel örgütün sözcülüğünü yapan Özsoy'un yazılarının Yurt Gazetesi'nde yer alması, CHP ile paralel örgüt arasındaki yakınlaşmanın boyutlarını gözler önüne serdi…

Tehditçi hoca, tacizden atılmış


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tacizci paralel profesör CHP'nin gazetesinde yazar oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN