Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: "Bunu yapan ve tır"

Erdoğan, Doğan Grubu ve Paralel yapıya ait yayın organlarının terör örgütüne verdiğini fakat bunun bedelini ödeyeceklerini açıkladı. Cumhurbaşkanı ayrıca 'nin son sayısındaki kapağa ilişkin olarak, "Ben tabutuna sırt dönecek kadar değilim ama o kapağı yapanlar, şerefsizdir, tır ve benim karakterimi de onlar çok iyi bilirler" dedi.

Giriş Tarihi: 17.9.2015 01:48 Güncelleme Tarihi: 17.9.2015 11:00
Erdoğan: Bunu yapan şerefsiz ve alçaktır

Erdoğan konuya ilişkin, ''Ona ait neyi söyleyim ki. Ben diyorum ona ait şuanda kanunlarımız neyi söylüyorsa onlar söylensin. Çünkü hayatımda ben bir selfie yapmış değilim. Başkaları yapabilir. Ben yapmadım yapmıyorum. Ben bir defa tabutuna sırt dönecek kadar değilim ama o kapağı yapanlar, bakın bu kadar ağır konuşuyorum, şerefsizdir, tır ve benim karakterimi de onlar çok iyi bilirler. Onun için de olması gereken neyse onu yapacağım. Hukuk içerisinde avukatlarıma gerekli talimatı verdim, zaten gördüm, rahatsız oldum. Ben bunları böyle ufak ufak da böyle söyleyip geçemem. Çünkü şehidin bizim dünyamızdaki anlamı bellidir, ama onların dünyasındaki anlamı belli değildir. Eğer onların dünyasındaki anlam buysa onu bilemem. O zaman kendi resimlerini koymak suretiyle onu bassınlar veya peşinden gittikleri zatın resimlerini koyarak bunu yapsınlar.'' ifadelerini kullandı.

''BAŞKASININ ÖZGÜRLÜK ALANINI İŞGAL EDEMEZLER''

Erdoğan konuyla ilgili son olarak, "Hiçbir zaman yazılı ve görsel medya ne olursa olsun özgürlük adı altında bir başkasının özgürlük alanını işgal edemez. Bu bir defa benim şahsıma, ilkelerime, inancıma, her şeyime saldırıdır ve bedelini de bunlar ödeyecekler." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: "Bunu yapan şerefsiz ve alçaktır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN