Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte 'ın havuzu!

Giriş Tarihi: 24.10.2015 13:16 Güncelleme Tarihi: 24.10.2015 13:58
İşte Aydın Doğan'ın havuzu!

Geçtiğimiz günlerde Sabah - ATV'yi hedef alarak manşetinden hakaret eden Hürriyet Gazetesi kendi söyleyemediklerini de 'lilerin ağzından vererek oyun yapıyor!

Her fırsatta hükümeti ve Türkiye'nin dev projelerini üstlenen şirketleri hedef alan Grubu, bu saldırgan tavrını artık manşetlerden isim vererek, boş bir safta üzerinden sürdürüyor.

Bir kişinin herhangi bir medya grubunda ortaklığının olmasını "suç" şeklinde lanse eden Hürriyet, patronu Aydın Doğan'ın Alman basınından bazı gazete ve dergilerle kurduğu havuzu görmeden başkalarına havuz medya yakıştırması yapmaktan da utanmıyor.

HİLTON'UN YEŞİLİ İÇİN DOĞAN TEHLİKESİ BİTMEDİ

Pijamayla hükümet kurup, hükümet deviren Doğan, vergisini ödeyen, yaptığı yayıncılık ile de ülkesinin ve milletinin faydasını savunan kurumlara saldırıyor. Geçmişte hükümet yıktığı gibi bu kurumları da yıkmaya çalışıyor.

Aydın Doğan'ın eksik kaldığı yerde de yardımına koşuyor. Doğan sıkıştıkça, millete cevap veremez hale geldikçe CHP yıllardır yaptığı gibi tüm gücüyle yardımına koşuyor, Doğan'ın cevap veremediği sorulara kendisi cevap veriyor. CHP adeta Aydın Doğan'a siper oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Aydın Doğan'ın havuzu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN