Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Defolup gideceksin kardeşim!"

Giriş Tarihi: 5.11.2015 11:50 Güncelleme Tarihi: 5.11.2015 13:00
Defolup gideceksin kardeşim!

Son dönemde FETÖ’ye tam destek veren, FETÖ’nün kanallarından, gazete binalarından, eylemlerinden çıkmayan milletvekilleri nedeniyle CHP tabanından Kılıçdaroğlu’na sert eleştiriler geliyordu. Mahmut Tanal, Eren Erdem, Barış Yarkadaş gibi Fetullahçı Terör Örgütü ile birlikte hareket eden isimleri partiye doldurulması, beraberinde seçim hezimeti getirdi. CHP’nin şahin isimlerinden Yılmaz Özdil, seçim mağlubiyetini FETÖ ve PKK’ya verilen desteğe bağladı ve Kılıçdaroğlu’na sert bir çağrıda bulundu: “Defolup Gideceksiniz kardeşim!”

Sözcü Gazetesi'nden kalem oynatan Yılmaz Özdil, "Guguk kuşu" başlıklı yazısında, 1 Kasım'da AK Parti karşısında hezimeti yaşayan CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

CHP'Yİ SİNSİ GUGUK KUŞUNA BENZETTİ

CHP'yi sinsi bir kuş türü olan 'guguk kuşu'na benzeten Özdil, yeni CHP'nin misyonunun AK Parti'yi iktidarda tutmak olduğunu söyledi.

CHP'NİN İÇİ CEMAATÇİLERLE DOLDU

CHP'nin içine cemaatçilerin, kürt milliyetçilerinin dolduğunu söyleyen Sözcü yazarı, "Tıpış tıpış değil. Defolup gideceksiniz kardeşim." sözleriyle yazısını sonlandırdı.

Yine kaybettiler


"DEFOLUP GİDECEKSİNİZ"

Yılmaz Özdil'in yazısından bir kısım;

"Atatürkçüleri, yurtseverleri, ulusalcıları yuvadan dışarı atıp, ikinci cumhuriyetçileri, siyasal İslamcıları, Kürt milliyetçilerini, liboşları, cemaatçileri, soykırımcıları, tescilli ajanları, sorosçuları monte etmek… Gözümüzün içine baka baka "guguk kuşu operasyonu"dur.

Tıpış tıpış değil… Defolup gideceksiniz kardeşim."

MECLİS'E GİREN İSİMLER

YURTDIŞI OYLARI NASIL DAĞILDI?

KAYBEDENLER KULÜBÜ

SEÇİM CAPSLERİ KIRIP GEÇİRDİ!

DÜNYA ZAFERİ BÖYLE GÖRDÜ

1 KASIM 2015 İL İL VEKİL SAYILARI


AK PARTİ'NİN 1.OLDUĞU İLLER

BÜYÜKŞEHİRLERDE KİM NE OY ALDI ?

BU İLLERDE YÜZDE 50'Yİ GEÇTİ

CHP'NİN VEKİL ÇIKARAMADIĞI İLLLER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Defolup gideceksin kardeşim!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN