'dan Sancar onuruna akşam yemeği

Giriş Tarihi: 15.12.2015 22:38 Güncelleme Tarihi: 15.12.2015 22:48
Erdoğan'dan Sancar onuruna akşam yemeği

Recep Tayyip , 2015 Yılı Nobel Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. onuruna 'nde bir akşam yemeği verdi

Cumhurbaşkanlığı'nın internet sitesindeki bilgiye göre, , Nobel Kimya Ödülü sahibi Sancar onuruna bir akşam yemeği verdi. 'ndeki yemekte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın yanı sıra Prof. Dr. 'ın eşi Esta Gwendolyn Sancar ve kızı Rose Lorraine Eifer Sancar da bulundu.

ERDOĞAN'DAN SANCAR ONURUNA AKŞAM YEMEĞİ

Prof. Dr. Sancar'ın onuruna verilen yemeğe; Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin, TÜBA Başkanı Prof. Dr. Ahmet Acar, TÜBİTAK Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Talip Alp, Sağlık Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Keleştimur, UNAM Direktörü Prof. Dr. Hilmi Volkan Demir, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Atalar, Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Karaman, Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayfun Özçelik, Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Güvenen, Bilkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Doğramacı, 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Öztürk, Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fikrettin Şahin gibi Türkiye'de bilimsel çalışmaları ile öne çıkan bilim adamları ve bilim kurumlarının yöneticileri de katıldı.

AZİZ SANCAR'IN ÖDÜL ALDIĞI NOBEL ÖDÜL TÖRENİ'NDEN KARELER

Yemekte ayrıca, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Genel Sekreter Yardımcısı Dr. İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ve Prof. Dr. Davut Kavranoğlu da hazır bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan Sancar onuruna akşam yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN