Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eren Erdem'e Kılıçdaroğlu ve Tekin'den destek!

CHP’nin ihanetçi milletvekili Eren Erdem, Russia Today'e verdiği demeç nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik, "Sen nasıl olur da bu ülkeyi bu devleti, Suriye gibi, katil Esed'in, başında olduğu bir terör devletine sarin gazı vermekle suçlayabilirsin. Bunu partisi içinde barındırabilenlere, şahsım ve milletime yazıklar olsun diyorum" sözlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı . Pişkin bir şekilde Erdoğan’dan özür beklediğini söyleyen CHP’nin ihanetçi vekili Eren Erdem’e CHP’nin iki önemli isminden destek geldi.

Giriş Tarihi: 18.12.2015 13:32 Güncelleme Tarihi: 18.12.2015 13:45
Eren Erdem'e Kılıçdaroğlu ve Tekin'den destek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Konya'da yaptığı konuşmada, Suriye'deki IŞİD üyelerinin Türkiye'den kimyasal silah olarak kullanılan sarin gazı hammaddesi aldığı iddia eden CHP'nin ihanetçi Milletvekili Eren Erdem'e de tepki göstermişti. Erdoğan, "Bu ülkede Cumhuriyetle yaşıtım diyen bir partinin bir milletvekili, yabancı bir televizyon kanalında kendi devletini terör örgütlerine, kimyasal vermekle suçlayacak kadar ihanet çukuruna batabiliyor. Mensubu olduğu bir partiden bir ses var mı? Neyi bekliyorlar. Bu nasıl bir ihanettir. Sen nasıl olur da bu ülkeyi bu devleti, Suriye gibi, katil Esed'in, başında olduğu bir terör devletine sarin gazı vermekle suçlayabilirsin. Bunu partisi içinde barındırabilenlere, şahsım ve milletime yazıklar olsun diyorum" demişti.

CHP'Lİ EREN ERDEM'E 'VATANA İHANETTEN' SUÇ DUYURUSU


PİŞKİN VEKİL ÖZÜR BEKLİYORMUŞ!

FETÖ tarafından desteklenen CHP'nin ihanetçi milletvekili Eren Erdem, bugün bir açıklama yaparak büyük bir pişkinlikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özür beklediğini açıkladı. CHP'nin utanmaz milletvekili Eren Erdem hakkında "vatana ihanet" suçlamasıyla savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.
EREN ERDEM'İN İHANETİ!
KILIÇDAROĞLU: EREN ERDEM'E GÜVENİRİM
Dün katıldığı bir TV programında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ise "Eğer Eren Erdem, Türkiye Cumhuriyeti'ni suçladıysa ben onu partide tutmayacağım. Ama eğer suçlamadıysa Sayın Cumhurbaşkanı Eren Erdem'den özür dileyecek mi? Cumhurbaşkanı bu konuyu açarken metni alıp okuması lazım. Suçlayacaksa Başsavcılığı suçlayacak. Eren Erdem'e güvenirim, ne konuştuğunu bilen bir insan. Bu konuda daha önce soru önergesi vermiş, tutanaklar meydanda, iddia savcının iddiası" açıklasında bulundu.


GÜRSEL TEKİN DE YALANA ORTAK OLDU
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'in Türkiye'yi suçlamadığını sadece bazı firmalardan bahsettiğini ileri süren CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ise yalanları tekrarlayarak "Bu konudaki belgelerin incelenmesi halinde gerçek ortaya çıkacaktır" diye konuştu. Erdem'in doğrudan Türkiye'yi suçlayan bir ifadesinin olmadığını Erdoğan'a bu konuda yanlış bilgi verildiğini söyleyen Tekin, ihanete ortak olarak o gazların Türkiye üzerinden gittiği yalanını sürdürdü.

Eren Erdem'e Kılıçdaroğlu ve Tekin'den destek

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eren Erdem'e Kılıçdaroğlu ve Tekin'den destek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN